5 najlepszych miejsc na miesiąc miodowy

5 najlepszych miejsc na miesiąc miodowy

Miesiąc miodowy należy się każdej jednej parze, która przeszła przez trudy przygotowań do wesela. Wesele i okres przed nim to czas kiedy ma się naprawdę dużo na głowie. Nie wspominając już o prawie nieustającym stresie. Nie dziwi więc fakt, że po tym wszystkim konieczny jest odpoczynek. Portal confetti.co.uk przedstawił pięć miejsc, które idealnie nadają się na podróż poślubną.

 1. Hotel Olympic Lagoon, Paphos, Cypr

Paphos to czwarte co do wielkości miasto na Cyprze i jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych. Hotel Olympic Lagoon to idealne miejsce dla pary szukającej luksusu, bez żadnych dodatkowych kosztów. Ten pięciogwiazdkowy hotel to nowy i bardzo innowacyjny ośrodek. Na jego terenie można skorzystać z kilku basenów, kilku restauracji i pięciu barów. Rajska wyspa i ekskluzywny hotel to idealne połączenie dla pary, która szuka spokoju i romantyzmu.

1

2. Royal Palm, Mauritius

Swój miesiąc miodowy można naprawdę zorganizować w odległych i egzotycznych miejscach niskim kosztem. Jedną z takich propozycji jest Hotel Royal Palm na Mauritiusie. Hotel często urządza promocje, które są naprawdę korzystne. Mówi się, że Royal Palm to najlepszy hotel na Mauritiusie. Miejsce to jest ciche i ulokowane na pięknym tropikalnym wybrzeżu. Apartamenty są urządzone bardzo elegancko i z każdego z nich rozpościera się piękny widok na morze. Ten sześciogwiazdkowy hotel otoczony jest czystą i piaszczystą plażą i oferuje nam bardzo luksusowy miesiąc miodowy. Do zaoferowania ma trzy baseny, spa, centrum sportowe oraz restaurację, w której szefem kuchni jest wielokrotnie nagradzany kucharz.

2

 3. Combadi,Skyros, Grecja

Lecąc na greckie wyspy można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Z Polski jest całkiem niedaleko i warto wspomnieć też o tym, że ciepło. Skyros jest idealnym miejscem dla pary, która pragnie ukryć się przed światem i przede wszystkim chce odpocząć. Można tam wziąć udział w zajęciach jogi, windsurfingu i innych. Zajęcia odbywają się się na tarasach, otoczonych zielenią, z widokiem na morze. W zatoce można zażyć spokoju, a potem wybrać się do miasta i wziąć udział w ożywionych dyskusjach czy wydarzeniach, które w sezonie turystycznym odbywają się niemal każdego wieczoru.

3

 4. Wooldown Holiday Cottages, Kornwalia, Anglia

Jest wiele pięknych krajów w Europie, które są jednocześnie historycznie interesujące. Z pewnością do takich miejsc należy Kornwalia w Anglii. Jest to miejsce dla tych, którzy nie szukają wielkich hoteli, tylko małych przytulnych domków. Wooldown Holiday Cottages to przytulne domki na wsi, z fantastycznym widokiem na okolicę i morze. Do dyspozycji gości są wanny z hydromasażem, sypialnie z ogromnymi łóżkami oraz inne atrakcje.

4

5. Gadlys Coastal Cottages, Walia, Wielka Brytania

Domki mieszczą się w okolicy, która ma fantastyczne walory przyrodnicze. Oferują one spokój i komfort w wiejskiej okolicy w północnej Walii. Małe wspaniałe zatoki i piaszczyste plaże są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku: od pływania łódką, wędkowania, poprzez piesze wycieczki, jazdy konno po windsurfing. Niedawno odnowione i rozbudowane Gadlys Coastal Cottages oferują wspaniałe widoki na morze, urokliwy kominek, wanny z hydromasażem, a wszystko to w odległości pięciu minut od plaży i wspaniałych miejscowych restauracji.

5

Ocena: 5 (100%), głosów: 1