Co powinna zrobić KAŻDA Panna Młoda przed ślubem?

Co powinna zrobić KAŻDA Panna Młoda przed ślubem?

Tuż przed ślubem żadna Panna Młoda nie ma już czasu dla siebie, w ogóle jakby przestaje o sobie myśleć. A szkoda, bo w pierwszej kolejności powinna postawić siebie na pierwszym miejscu. To w końcu jej dzień i musi zrobić wszystko, aby czuła się jak najlepiej. O czym więc powinny pamiętać przyszłe Panny Młode przed swoim ślubem? Co powinny zrobić? Odpowiedź poniżej!

 

Po pierwsze: spotkać się lub wyjechać gdzieś ze swoimi przyjaciółkami! Weekend w górach czy nad morzem z koleżankami to świetny sposób na wyluzowanie się. Nawet, jeśli wyjazd nie jest możliwy to wypad na miasto równie skutecznie doładuje Twoje baterie na wielki dzień. Nie polecamy jednak podbijać miasta na dzień przed ślubem, bo jak potem stanie przed ołtarzem zmęczona i z worami pod oczami?

 po 1

Po drugie: kup sobie coś, co będzie tylko dla Ciebie. Oczywiście nie zachęcamy od razu do kupna Ferrari, ale na przykład coś z biżuterii czy jakiś fajny ciuch. Zasługujesz na to jak nikt inny, więc nie żałuj sobie i zaszalej.

po 2

 

Po trzecie: spędź trochę czasu sama ze sobą. Zastanów się czy pomyślałaś, choć raz o sobie w całym wirze przygotowań? Jeśli nie to koniecznie musisz dzień lub dwa odpocząć od tego wszystkiego i skupić się przede wszystkim na sobie. Trochę egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Czas, który poświęcisz tylko dla siebie sprawi, że oczyścisz umysł, odpoczniesz i zregenerujesz siły. Nie tylko poczujesz się świetnie, ale będziesz też fantastycznie wyglądać!

po 3

 

Po czwarte: naucz się czegoś nowego! Czy kiedykolwiek chciałaś nauczyć się tańczyć walca, grać na jakimś instrumencie czy nowego języka? Jeśli masz czas na to w całym ferworze przygotowań to wykorzystaj go! Jak będziesz już mężatką trudniej będzie Ci znaleźć na coś nowego czas.

 po 4

Po piąte: poślub miłość swojego życia i ciesz się tym! Rozpoczynacie nowy rozdział w Waszym życiu, który z pewnością dostarczy Wam wiele uciechy. :)

po 5

Ocena: 5 (100%), głosów: 1