Relacja z Targów Ślubnych w Krakowie

Relacja z Targów Ślubnych w Krakowie

Targi Ślubne to świetna okazja dla przyszłych Nowożeńców, aby nieco rozeznać się w trendach. Nieważne, czy jesteście dopiero na początku planowania wesela, czy też już na końcówce. Powiedziałabym nawet, że odwiedzenie targów ślubnych to punkt obowiązkowy każdego, kto planuje wesele.

Targi Ślubne zbierają w jednym miejscu wszystko, co związane jest z weselem i ślubem. Tegoroczne targi odbyły się w Krakowie w weekend 15-16 listopada przy ulicy Klimeckiego w godzinach 10-17.

Można powiedzieć, że Targi Ślubne w Krakowie stają się powoli tradycją i nie ma się co temu dziwić, ponieważ cieszą się one ogromną popularnością zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających je osób.

W tym roku potrzebne były 2-3 godziny na obejrzenie wszystkiego oraz na rozmowę z wybranymi wystawcami. Mogliśmy podziwiać oferty licznych salonów sukien ślubnych, fryzjerskich i kosmetycznych, a także zapoznać się z ofertą sal weselnych, restauracji, hoteli, licznych firm dekoratorskich, kwiaciarni, zakładów fotograficznych i wideofilmowych, cukierników, jubilerów oraz firm oferujących przewozy Młodej Pary. Krótko mówiąc organizatorom udało się zebrać najważniejszych wystawców pod jednym dachem, tym samym umożliwiając nam zapoznanie się z ich ofertami. Jest to niekwestionowaną zaletą, bowiem w jednym miejscu jesteśmy w stanie porównać oferty różnych firm i nie jesteśmy zmuszeni do jazdy po całym mieście.

Wstęp na Targi kosztował 15 zł. Każda osoba przy wejściu otrzymywała informator ślubny oraz zgrabną siatkę, która okazała się być niezastąpiona do przechowywania ulotek, które zbierało się w ciągu całej wycieczki.

Na stoiskach na odwiedzających czekało mnóstwo konkursów, w których można było wygrać między innymi suknię ślubną. Ponadto mieliśmy możliwość posłuchania na żywo trzech orkiestr ślubnych oraz DJów.

Nas też nie mogło tam zabraknąć. Zatem po wielu godzinach rozkładania stoiska nadszedł w końcu ten dzień. Ludzie chętnie odwiedzali nasze stanowisko i jeszcze chętniej słuchali połączenia, które proponujemy – czyli brzmienia muzyki mechanicznej z muzyką graną na żywo. Mamy nadzieję, że się podobało!

Targi to idealne miejsce dla każdej przyszłej Pary Młodej. Każdy znajdzie tam coś dla siebie: od ogromnego wyboru obrączek i sukien ślubnych po samochody, cukiernie i zespoły weselne.

Według mnie tegoroczne targi znów okazały się strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy nie zawiedli, a każda osoba (nawet ta najbardziej wybredna) znalazła coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii z Targów Ślubnych!

[gallery link="file" ids="3864,3865,3866,3867,3868,3869"]

Ocena: 5 (100%), głosów: 1