Trendy weselne na czerwiec 2019

Trendy weselne na czerwiec 2019

Odkryj z nami trendy weselne na czerwiec 2019! Jeżeli organizujesz ślub i wesele w tym miesiącu, to musisz wiedzieć, co jest najbardziej na czasie. Od kolorów, poprzez kwiaty, dekoracje i stroje Państwa Młodych, po torty – tutaj dowiesz się wszystkiego!


Na początku należy jednak wiedzieć jedno - z najnowszych trendów możesz, ale nie musisz skorzystać za wszelką cenę. To jedynie podpowiedź, można z nich wybrać coś, co Ci się podoba, co pasuje do Twojej koncepcji uroczystości ślubnej i weselnej.


Wesele w czerwcu z pewnością będzie wyróżniał się kolorami. Trendy weselne na czerwiec 2019 wyraźnie zaskoczą nowymi, dość zaskakującymi połączeniami kolorystycznymi. Królować będzie złoto i miedź, a z drugiej strony szarości i zimny odcień koloru niebieskiego. Wciąż na topie będą fiolety.


Złoto w tym roku zdecydowanie powraca do łask. I nie trzeba obawiać się kiczu, ponieważ na przestrzeni lat, złoty zyskał miano barwy szalenie eleganckiej. Kolor ten możemy łączyć z przeróżnymi innymi, na przykład blady róż, szmaragdowy, czerń, brązy, a także pastelowy brzoskwiniowy i błękitny. Jeśli nie chcemy decydować się na złoto, zawsze można pomyśleć o miedzi, która równie fantastycznie łączy się z wyżej wymienionymi kolorami.


Zimne odcienie to najnowsze trendy weselne w czerwcu 2019. Szczególne wzięcie mają ciemne odcienie niebieskiego, które fantastycznie łączy się z kolei ze srebrem. Również cała paleta filetów jest w tym roku w modzie. Fiolet to istny hit, który prym wiedzie przede wszystkim w dekoracjach i bukietach.


Koniecznie trzeba wiedzieć, że zarówno w czerwcu, jak i w tym roku szalenie modny jest motyw przewodni wesela, taki jak: vintage, rustykalne, boho oraz styl całkowicie klasyczny. Zarówno w modzie codziennej, jak i ślubnej, czeka nas spore zaskoczenie – powrót szalonych lat 90. Asymetryczne suknie, z jednym ramiączkiem, albo krótszy przód i dłuższy tył sukni ślubnej to jest coś, co zyskuje na popularności.


Panny młode do tej pory zdecydowanie wybierały suknie zwiewne, romantyczne i powabne. Teraz jednak z coraz większą przyjemnością sięgają po coś nowego. Zapowiedź powrotu asymetrii i ostrych geometrycznych i odważnych cięć w modzie ślubnej mogliśmy obserwować już przy okazji sukni ślubnej księżniczki Eugenii, a także u Miley Cyrus.


Przy okazji tematu trendy weselne 2019, warto zwrócić także uwagę na torty. Coraz częściej odchodzi się od zastępowania do muffinami, ciastkami, czy lodami. Wielki powrót zaliczają także klasyczne torty – duże i bogato zdobione. W tym sezonie zdecydowanie będzie można w końcu zaszaleć. Będąc już przy temacie jedzenia, warto wiedzieć, że w tym sezonie zwraca się szczególną uwagę na piękną prezentację dań i kreatywność kucharzy.


Na fali ostatnio jest także „bycie eko”. Nie tylko na co dzień, ale również na weselach. Trend znacznie przybiera na sile w tym roku. Warto zastanowić się nad tym, jak zminimalizować zużycie plastiku w związku z Waszym weselem, a także postawcie na powtórne wykorzystanie na przykład elementów, które macie w domu, na strychu, w piwnicy, a które mogą świetnie posłużyć do dekoracji sali weselnej. Fajnym rozwiązaniem są też kwiaty w doniczkach, które potem jeszcze długo możemy hodować, a nie kwiaty cięte, które szybko więdną i lądują na śmietniku.


Kolejnym, ostatnim już trendem królującym na niemal każdym weselu w 2019 roku jest… kolorowe, duże konfetti, którym obficie obsypywana jest młoda para, która opuszcza miejsce ceremonii. Był już szał na bańki mydlane, płatki róż, zatem teraz czas na kolorowe konfetti. To możemy zrobić sami w wolnej chwili – potrzebujemy do tego tylko kolorowego papieru i dziurkacz.

Ocena: 5 (100%), głosów: 12

Galeria zdjęć: