Wesele w rustykalnym stylu

Wesele w rustykalnym stylu

Wesela w stylu rustykalnym zdecydowanie z roku na rok zaczęły być coraz to bardziej popularne w naszym rodzimym kraju. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ mają one w sobie „to coś” - ten niepowtarzalny klimat. Nie trzeba jednak decydować się na całe wesele w tym stylu – wystarczą same dekoracje.

Rustykalne akcenty ślubne są coraz bardziej znane. Mowa tu o drewnianych ozdobach, klimatycznych meblach, dekoracji ze świeżych kwiatów lub zieleni. Zdecydowanie jednak najwięcej uroku dodadzą tak zwane Girlandy żarówkowe na wesele. Nie dość, że wyglądają przepięknie, to światło, które dają, subtelnie udekoruje pomieszczenie, w którym odbywa się nasze wesele.

Warto dodać, że girlandy na wesele to najnowszy trend ślubny sezonu 2018 i 2019. Świetnie sprawdzą się w drewnianej altanie, karczmie, czy sali weselnej zrobionej w drewnie lub kamieniu. Dekoracje girlandami sprawią, że sala zrobi się przytulna i szalenie klimatyczna. Jeśli wasza sala jest bez szczególnego wyrazu, świetlne girlandy sprawią, że nabierze ona wyjątkowego charakteru.

Główne zastosowanie girland świetlnych jako dekoracji rustykalnych to przede wszystkim imprezy na świeżym powietrzu, namioty weselne czy ogrody. Świetnie sprawdzają się do dekoracji i oświetlenia terenu przed salą weselną. Na popularności zyskują również tak zwane „Strefy Relaksu”, gdzie każdy z gości może spokojnie usiąść na leżakach, zażyć świeżego powietrza i cieszyć się pięknem natury.

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie girland świetlnych to wesele w namiocie. Tutaj wykorzystanie żarówek będzie bardziej praktyczne, ponieważ poza nadawaniem miejscu fantastycznego klimatu, to dodatkowo będą pełnić rolę oświetlenia – świetnie sprawdzą się zarówno na parkiecie, jak i miejsca, gdzie siedzą goście weselni.

Przy wyborze girland warto pamiętać, że mamy dwa podstawowe typy girland żarówkowych: dekoracyjny i profesjonalny. Wszystko zależy od miejsca, które ma zostać udekorowane w ten sposób. Różnica w cenie jest znaczna, jednak warto pamiętać o tym, że efekty są zdecydowanie lepsze w opcji droższej.

Wesele w stylu rustykalnym podkreśli wasz niebanalny gust. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy marzą o tym, by romantyzm był widoczny w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, by została podkreślona nie tylko miłość między wami, ale także miłość do tradycji i natury. Akcenty rustykalne mogą być widoczne we wszystkich elementach: od stroju Państwa Młodych, poprzez makijaż Panny Młodej, tort weselny, czy też dekoracje stołów. 


Ocena: 5 (100%), głosów: 5

Galeria zdjęć: