Wodzirej i Konferansjer na Twoim weselu?

Wodzirej i Konferansjer na Twoim weselu?

Każda para młoda chce, by dzień ich ślubu był idealny. Zależy nam na pięknej uroczystości w kościele, udanym pierwszym tańcu i doskonałej i hucznej zabawie do białego rana. W tym ostatnim może niezwykle pomóc zatrudnienie konferansjera lub wodzireja na wesele, których zadaniem jest rozbawienie gości. 

Wodzirej i konferansjer jest bardzo ważną osobą na każdym weselu. Rozkręca on zabawę, prowadzi wesele, wymyśla różne konkursy i zabawy. Jest jednak pomiędzy nimi pewna różnica. Zazwyczaj jednak dobrze, by DJ, który dba o oprawę muzyczną naszego wesela, był również wodzirejem lub konferansjerem. 

Z definicji konferansjer na wesele zajmuje się prowadzeniem zabawy, zapowiada poszczególne punkty programu, nadaje kształt zabawom, konkursom, widowiskom artystycznym. Jego zadaniem na weselu jest zapowiadanie poszczególnych części wesela (pierwszy taniec, krojenie tortu, poprawiny czy podziękowań dla rodziców), prowadzenie wspólnych śpiewów przy stołach, informowanie o daniach gorących, które za chwilę będą wydawane.

Wodzirej na wesele jest osobą, która prowadzi tańce na zabawach i balach, dyktuje kolejność ruchów, figur tanecznych, a także rozmaite układy taneczne. Wodzirej to po prostu osoba przewodząca innym.

Głównym zadaniem obu panów jest zrealizowanie marzeń pary młodej. Powinni oni dobrze wysłuchać, czego para wymaga, co lubią, a czego nie. Dobry wodzirej i konferansjer musi być duszą towarzystwa, być osobą otwartą i z poczuciem humoru, który zjedna sobie sympatię wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających gości. Ich zadaniem jest sprawienie, by na weselu każdy gość – bez wyjątku – dobrze się bawił. Powinien profesjonalnie, ale bez zbytniego narzucania się, zapraszać i zachęcać gości do zabawy 

Wodzirej weselny i konferansjer powinni tryskać nie tylko humorem, ale powinni też posiadać rzeczy, które nieco rozruszają gości weselnych. Mowa tu o różnych rekwizytach, takich jak na przykład śmieszne nakrycia głowy – peruki, kapelusze, czapki oraz inne śmieszne gadżety, takie jak imprezowe kolorowe i wielkie okulary. Warto zaznaczyć, że imprezy weselne prowadzone przez profesjonalnych ludzi obfitują w niezliczone atrakcje i niespodzianki, co z pewnością na długo zapadnie gościom w pamięci.

Ze względu na wiele zadań, jakie ma przed sobą wodzirej na weselu i konferansjer na weselu, najczęściej współpracują oni z DJ i zespołami muzycznymi. Jeśli para młoda życzy sobie wynająć taką osobę na swoje wesele, to warto to powiedzieć osobie, która zadba o oprawę muzyczną naszego wesela. Bardzo prawdopodobne jest, że DJ czy zespół ma osobę godną polecenia, z którą już na przykład wcześniej pracował.

DJ na wesele Kraków / Wodzirej na wesele Kraków / Konferansjer na wesele Kraków

Jeśli szukacie DJ, wodzireja czy konferansjera na swoje wesele w Krakowie i okolicy i chcesz, by Twoja impreza była prowadzona przez osoby, które doskonale się na tym znają, to warto zaglądnąć do zakładki Oferta.

W naszej grupie znajdziecie cały sztab kompetentnych, odpowiedzialnych i oddanych ludzi, którzy potrafią zaangażować się w dany projekt całkowicie. Wysłuchają Waszych pomysłów, indywidualnie podejdą do każdego i z ogromną chęcią pomogą zorganizować wesele, komunie, chrzciny, urodziny, eventy oraz wszystkie inne imprezy okolicznościowe czyniąc je niezapomnianymi dla Was i Waszych gości. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz zabawianiu gości. Nasi dj-e, konferansjerzy i wodzireje oferują szeroki zakres usług od małych imprez firmowych, po duże eventy i imprezy masowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 5 (100%), głosów: 7