Dodatki

Pokazy Taneczne / Pierwszy taniec dla Młodej Pary

Przy współpracy z grupą taneczno-akrobatyczną, organizujemy pokazy taneczne na weselu, podczas pierwszego tańca (para taneczna, grupa taneczna), naukę tańca dla nowożeńców oraz taniec w body-paintingu. Występujemy na imprezach zorganizowanych, weselach, targach, koncertach, pokazach mody, imprezach firmowych. Potrafimy sprostać najbardziej wymagającym Parom, Realizatorom oraz Organizatorom imprez. Uzgadniamy repertuar i całą oprawę artystyczną indywidualnie z klientem. 

Pokazy akrobatyczne

Prawie jak w cyrku, czy jest to teatr hmm …wiemy jedno – jest to znakomity SHOW z udziałem tancerzy, akrobatów z ogromnym doświadczeniem połączony z magią całego wydarzenia. Posiadamy własne gotowe układy oraz pomysłowość, dlatego tworzymy indywidualne spektakle dla najbardziej wymagających klientów, czerpiąc z tego radość i realizując swoją pasję.

Karaoke

Z naszą Wokalistką i konferansjerami rozbawiamy ludzi do łez. Znakomita zabawa podczas imprezy firmowej lub wesela w śpiewającym gronie. Organizujemy występy wokalne, karaoke na projektorach i ekranach LCD oraz posiadamy bogatą dyskografię z oryginalnymi podkładami.

Pokazy Magii i Iluzji

Oferujemy pokaz iluzji specjalnie przygotowany i zaaranżowany na Państwa wesele czy imprezę zorganizowaną. Widowisko to wprowadzi niejednego gościa w magiczny nastrój. Pokazy trwają od 30 min do 1h w zależności od rodzaju oferty, są to idealne przerwy między setami muzycznymi, które wprowadzają gości w niesamowitą atmosferę pełną humoru.

Pokaz barmański Flair

Stół barmański, prawdziwy flair, barman na wesele – niepowtarzalne urozmaicenie wesela lub imprezy firmowej, znakomitymi drinkami i atrakcjami barmańskimi.

Fotobudka na Wesele / Zdjęcia na Imprezie Tanecznej

Fotobudka to nic innego jak urządzenie z dawien dawna pozwalające na wydrukowanie zdjeć po naciśnięciu przycisku, w tej magicznej budce. W świecie dzisiejszych technologii, w pędzie nowości każda taka fotobudka jest wyjątkowa mająca niespodziankę dla korzystających. U nas prezentujemy dwóch asystentów, oryginalne oprogramowanie fotobudki napisane przez informatyka, a przede wszystkim pełną kabinę do robienia zdjeć. Konstrukcja ma na stałe zabudowane „plecy” oraz zaślepki zapewniające większa swobodę podczas robienia zdjeć. Proponujemy kilka pakietów na wesele w zależności od czasu wynajmu naszej fotobudki.

Ciężki dym na pierwszy taniec / Taniec w chmurach

Posiadamy w ofercie profesjonalny ciężki dym na pierwszy taniec - tzw. taniec w chmurach.  Dym z wytwornicy nie podnosi się, a po kilku minutach po prostu znika. Dzięki zastosowaniu suchego lodu i zjawiska jego sublimacji powstaje wyjątkowo gęsta, całkowicie bezwonna mgła, unosząca się delikatnie nad parkietem.  Uwaga! Korzystamy tylko z profesjonalnego urządzenia. Prawdziwy ciężki dym wytwarza się z wykorzystaniem suchego lodu (CO2). 
Dym wytworzony w ten sposób to naturalna mgła jako efekt sublimacji dwutlenku węgla. 
– nie unosi się 
– jest bezwonny, można go jedynie zobaczyć 
– zanika sam po kilku minutach

Ocena: 5 (100%), głosów: 22