Foto & Video

Ślub oraz wesele przeżywamy raz w życiu, dlatego też niezwykle ważny jest odpowiedni dobór usługodawcy odpowiedzialnego za realizację pamiątkowych zdjęć ślubnych oraz filmu. 


Dzięki doświadczonemu Fotografowi na Ślub i Wesele oraz zespołowi należącemu do Matt Remay Group otrzymają Państwo pamiątkę, do której wracać będziecie z uśmiechami na twarzach, pełni radości i zadowolenia. 

W ofercie znajdziecie Państwo najwyższą jakość usług połączoną z doświadczeniem oraz kreatywnością. Obsługa foto/wideo, MRG ukończyła odpowiedni kurs fotografii ślubnej i uzyskała tym samym certyfikat wydany przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie (została tym samym uprawniona do fotografowania celebracji liturgicznych w Kościołach i obiektach sakralnych). 

Realizacja Twojego ślubu to przede wszystkim pełny pakiet od przygotowań u Pana Młodego do pleneru ślubnego w innym dniu.

Materiał, który otrzymacie Państwo po zakończonej realizacji to w pełni spersonalizowane płyty oraz albumy. Najwyższej jakości odbitki oraz pamiątka, która wywoła efekt "WOW".

Fotografia ślubna
Rate: 5 (100%), votes: 5

Gallery: