Opinions

Perfekcyjna zabawa z perfekcyjnym DJ'em! :) Niedawno organizowaliśmy nasze przyjęcie weselne, a o jego oprawę muzyczną poprosiliśmy Pana Przemka. Wszyscy nasi goście, jak i my bawiliśmy się rewelacyjnie przez całą imprezę! :) Świetna playlista i ogromne zaangażowanie DJ'a podczas całego przyjęcia. Tym większe podziękowanie, że organizowaliśmy bardzo kameralne przyjęcie, w którym uczestniczyli goście w różnym wieku, a mimo to każdy z nich przez większą część przyjęcia był na parkiecie i bawił się wspaniale! :) DJ podbił nie tylko serca naszych gości, ale także obsługi hotelu. Jeśli jeszcze raz mielibyśmy organizować to wesele lub jeśli w przyszłości będziemy organizować przyjęcie z DJ'em to tylko z Panem Przemkiem! Gorąco i z pełnym przekonaniem polecamy!!! Pozdrawiamy, Ania i Jarek

Ania i Jarek 07 czerwca 2018 13:14

Gorąco polecamy DJ z saksofonistą! Goście zadowoleni, impreza na poziomie, super kontakt z Dj , organizacja zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dj z polecenia i polecamy dalej innym, warto! Dziękujemy za niezapomnianą imprezę!

Marcin 23 maja 2018 19:15

Bardzo profesjonalna obsługa wesela! Wszyscy goście chwalili pomysłowe zabawy i dobrze się bawili do białego rana. Polecam serdecznie Mateusza i Janusza!

Pamela Maj 16 lutego 2018 09:53

Matt Remay Group z panem Mateuszem na czele okazało się idealną oprawą muzyczną na imprezę firmową. Cały zespół - dj wraz z fantastyczną skrzypaczką oraz wspaniałym saksofonistą sprawili, że cały wieczór był absolutnie wyjątkowy. Zespół wspaniale dobrał utwory podczas serwowania kolacji, po czym zmieniając repertuar bardzo sprawnie sprawił, iż ludzie zaczęli się rozluźniać i bawić. Pan Mateusz okazał się być super elastyczny i idealnie dopasował utwory do widowni. Cały zespół dał wspaniały koncert i wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Polecam Matt Remay Group na każdy typ imprezy - również jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości niestandardowym połączeniem dj'a z muzyką na żywo. Miód na uszy!

Anna Capgemini 14 listopada 2017 22:33

Opinia o Mattremaygroup może być tylko jedna- REWELACJA, choć zapewne to nawet za mało ... Dziękujemy za doskonałą organizację naszego wesela! Niesamowita oprawa świetlna, skrzypce, wokalistka... goście zachwyceni, nie potrafimy opisać naszej dumy :) Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt i przede wszystkim wszystko zapięte na ostatni guzik. Nagłośnienie, muzyka i wszystko o czym zapomnieliśmy były niesamowite. Firma wie co robi i zna się na tym doskonale- Polecamy wszystkim niezdecydowanym, warto!

Bartosz i Anita 10 listopada 2017 13:14

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Reviews: