Impreza firmowa 25-lecie firmy Attic Kraków

Impreza firmowa 25-lecie firmy Attic Kraków

Dwie imprezy z okazji 25-lecia działalności krakowskiej firmy budowlanej Attic, które odbyły się na przełomie roku, w kolejności:

  • 09,12,2017r Hotel Park Inn, gdzie w towarzystwie znanego krakowskiego muzyka i piosenkarza Grzegorza Turnała, mieliśmy przyjemność obsługiwać bankiet w którym brali udział właściciele firmy, kadra menadżerska oraz zaproszeni dyrektorzy firm kooperujących. Po około godzinnym koncercie Grzegorza Turnała, który wraz z akompaniującymi muzykami prezentował najbardziej znane utwory ze swojego bogatego repertuaru, rozpoczęła się część taneczna imprezy. Na początek JanoSax wystąpił z mini recitalem na saksofonie altowym angażując znamienitych biesiadników do zabawy. Następnie Matt Remay będący tego wieczoru za konsolą Dj-ską, rozgrzewał w tańcu gorącymi rytmami z list przebojów. I tak do samego rana trwała huczna zabawa!
  • 13,01,2018r Hotel Hilton Garden, gdzie tym razem gośćmi byli właściciele firmy, kadra menadżerska oraz wszyscy pracownicy. Za sterami konsolety po raz kolejny Matt Remay nie pozwalał schodzić z parkietu roztańczonym gościom prezentując repertuar karnawałowy. Tak jak podczas poprzedniej imprezy zabawa trwała do godzin rannych.

Z naszej strony życzymy firmie Attic dalszych sukcesów w prowadzonej działalności na kolejne lata!
Team Matt Remay Group

Referencje od firmy Attic:


Ocena: 5 (100%), głosów: 4