Taneczna impreza firmowa - od czego zacząć organizację?

Taneczna impreza firmowa - od czego zacząć organizację?

Organizacja imprezy firmowej, która przypadnie do gustu całemu zespołowi, stanowi nie lada wyzwanie. Powszechnie wiadomo, że największą trudność sprawia rozpoczęcie konkretnych działań. W tym tekście odpowiadamy na pytanie: jak urządzić taneczną imprezę integracyjną w swojej firmie? Wszystko w jedynie pięciu krokach!

1.Wybierz motyw przewodni

Zastanawiasz się, jak zorganizować imprezę firmową, żeby pracownicy długo po jej zakończeniu wspominali bolące od tańca nogi i niepowtarzalny klimat Waszej zabawy? Zastanów się, jaki motyw pasuje do Waszego zespołu. Czy dobrze bawilibyście się w klimacie lat 20. czy może bardziej odpowiedni byłby motyw z agentem 007? A może oparcie wieczoru na kanwie konkretnego obszaru kulturowego, np. francuskiego czy włoskiego okaże się idealnym rozwiązaniem?

Myśl przewodnia Waszej imprezy może determinować rodzaj jedzenia czy stroje, jakie będą obowiązywać uczestników zabawy.

2. Znajdź odpowiednie miejsce

Interesujący motyw przewodni sprawdzi się przede wszystkim wtedy, kiedy znajdzie właściwą oprawę. Jednym z elementów dopełniających jest miejsce imprezy. Zdecydujcie, czy do wybranego tematu pasuje klub, specjalna sala taneczna, a może ogród i spotkanie "pod chmurką".

3. Wybierz muzykę 

Skoro to ma być zabawa taneczna, kluczowy będzie wybór muzyki. Tutaj z pomocą może przyjść polecany DJ, którego zaprosisz do współpracy. Do każdego tematu przewodniego imprezy dopasujecie charakterystyczną muzykę, która sprawi, że zespół jeszcze chętniej poderwie się do tańca.

4. Zabawy specjalne integracyjne na imprezę

Nie samym tańcem żyje człowiek! Dobra muzyka to temat ważny, ale tańce nie muszą być jedyną atrakcją wieczoru. Jakie zatem inne zabawy można zaplanować na imprezę integracyjną? Wachlarz możliwości jest dosyć szeroki. W planie możemy wziąć pod uwagę rozmaite możliwości: konkursy, występy grup specjalnych, takich jak akrobaci, iluzjoniści czy nawet krótki występ kabaretu. Całość najlepiej skonsultować z zespołem, tak żeby każdy był maksymalnie zadowolony z tego, jak urządziliśmy imprezę integracyjną.

5. Przyjdź… i baw się dobrze!

Tak przygotowany wieczór z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Dobra muzyka, jedzenie, a przede wszystkim pomysł. Dodatkowo urozmaicenie w postaci atrakcji angażujących uczestników do aktywnej zabawy.

O niezapomniane chwile na takich zabawach, które wprawią w taneczny nastrój niejednego pracownika, z chęcią zadba nasz doświadczony DJ. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, jak zorganizować imprezę integracyjną oraz w które atrakcje warto zainwestować, skontaktuj się z nami. Razem wymyślimy idealne rozwiązanie dla Twojego zespołu.

Ocena: 5 (100%), głosów: 1