Mateusz Matt Remay

Dj / Konferansjer / Wodzirej

Matt Remay – pod takim pseudonimem kryję się Mateusz, DJ pochodzący z Krakowa. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2005 roku, kiedy to stawiał pierwsze kroki w „prezentowaniu bloków muzycznych” w radiach internetowych na tzw. „sofcie”. Początkowo w radiu internetowym RadioSfera oraz w wielu innych mniejszych, kończąc na największej rozgłośni internetowej w Polsce radioparty.pl Z roku na rok muzyka pochłaniała go całego. Zdobywał coraz to większe doświadczenie od kolegów po „fachu”, którzy uczyli go „mixować” – zgrywać kawałki.

W 2007 roku zadebiutował za konsoletą w klubie i tak zaczęła się jego kariera Djska. Jego sety można usłyszeć nie tylko w klubach na terenie Krakowa, ale również w Polsce na różnych eventach czy imprezach zorganizowanych. Swoją pozytywną energią i muzyką zaraża każdego. Kocha HOUSE, lecz nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, i wyszukuje znane oraz mniej znane utwory w różnych remixach. Potrafi zabawiać gości, urozmaicać swoje sety atrakcjami oraz dobrać repertuar do każdego rodzaju imprezy.

Obecnie, razem z doświadczonymi muzykami tworzy grupę Matt Remay, której jest założycielem przy współpracy z JanoSax, jak również pracuje i tworzy wspaniałe aranżacje muzyczne pod saksofon czy skrzypce.

Mateusz

Zobacz Wideo

Dj / Konferansjer / Wodzirej

Zobacz także:

Ala
Alina
Sopranistka / Śpiew
MadFiddle
Mateusz
Skrzypek
Max
Maksymilian
Dj / Trębacz / Dudziarz