Maksymilian Max

Dj / Trębacz / Dudziarz

Jako dudziarz:

Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat. Już jako dziecko realizował się muzycznie w zespołach regionalnych, gdzie na początku śpiewał oraz tańczył. W późniejszym czasie grał w kapeli góralskiej na basach. Kolejnym i najważniejszym krokiem było podjęcie nauki gry na dudach, zakończone dyplomem Babiogórskiej Szkoły Muzyk w 2005r. Od tego czasu Maksymilian występował na wielu eventach popularyzujących folklor, jak również brał udział w konkursach gry na unikatowych instrumentach, gdzie często odnosił sukcesy. Przez lata wypracował sobie unikalny styl gry, łącząc tradycje z własnymi pomysłami. Góral z krwi i kości,auświetni każdą imprezę góralskim klimatem oraz muzyką góralską. Oferuje występy na imprezach okolicznościowych gdzie gra na dudach oraz udziela prelekcji o tym ciekawym i rzadko występującym instrumencie.

Jako trębacz:

Maksymilian zaczynał w orkiestrze dętej, jednak szybko poczuł pasję związaną z grą na trąbce. Poskutkowało to zdaniem egzaminu od razu na II st Samorządowej Szkoły Muzycznej w Żywcu. Szkołę ukończył, uzyskując dyplom zawodowego muzyka. W czasie nauki brał udział w wielu wakacyjnych kursach mistrzowskich, gdzie zdobywał dodatkowe umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów z Polski, Niemiec, Anglii oraz Ukrainy.
Współpracuje z wieloma orkiestrami dętymi oraz prowadzi działalność solistyczną. Swoją grą uświetni każdą uroczystość, dźwiękiem trąbki dodając jej niepowtarzalnego podniosłego charakteru. Na ślub proponuje Ave Maria, Arie na strunie G, Marsz weselny oraz inne utwory, w zależności od preferencji pary młodej.

Maksymilian

Zobacz także:

BoogieSound
Jakub
DJ / Prezenter / Wodzirej
Marta
Skrzypaczka
Zelek
Sylwia
Wokalistka