Agnieszka AgaViolin

Skrzypaczka

Z muzyką jestem związana już od lat dziecięcych. W wieku 10 lat zostałam zapisana do popołudniowej Szkoły Muzycznej I stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie ucząc się gry na skrzypcach i dodatkowo na fortepianie.
Podczas nauki w szkole muzycznej aktywnie uczestniczyłam w licznych konkursach skrzypcowych solo jak i również w duetach odnosząc sukcesy. Aktywnie brałam udział w życiu szkoły należąc do orkiestry oraz zespołów kameralnych, koncertując m.in. w Filharmonii Krakowskiej.
Po zakończeniu I stopnia szkoły muzycznej uczęszczałam do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie rozwijając inne zainteresowania muzyczne takie jak wokal klasyczny lecz nadal przez kilka kolejnych lat doskonaliłam swoje umiejętności techniczne i wyobraźnie muzyczną na skrzypcach, próbując nowych gatunków takich jak Jazz i muzyka rozrywkowa. Na eventach i imprezach zorganizowanych gram od 2009 roku. Gram również na pokazach mody, otwarciach, urodzinach i wszelakich przyjęciach. Współpracuję z wieloma Klubami w Krakowie, Warszawie, Toruniu, Rzeszowie, Sosnowcu, Bytomiu, Tarnowie, Brzesku. Gram na skrzypcach klasycznych. Jestem skrzypaczką która pasjonuje się klasyką. W grupie Matt Remay jestem od 2013 roku :) – krótko o sobie pisze Agnieszka.

Agnieszka

Zobacz także:

Krystyna
Saksofonistka
Paulina
Skrzypaczka
Ala
Alina
Sopranistka / Śpiew