Julia JuliaMii

Wokalistka

Julia

Julia Miesiączek to osoba, cytując słowa Roberta Amiriana, kompozytora i producenta muzycznego, wnosząca na scenę prawdę, muzykę i autorytet. Zadebiutowała w wieku lat szesnastu, występując w disneyowskim reality show pt. „My Camp Rock”, gdzie jej umiejętności doceniło jury w składzie: Adam Sztaba, Robert Amirian oraz Reni Jusis. Jako zwyciężczyni telewizyjnego programu, dostała przywilej nagrania teledysku, który następnie emitowany był przez długi okres czasu w Disney Channel, przez co jej głównymi odbiorcami stali się młodzi ludzie.

 

Niedługo po tym dostała zaproszenie do programu śniadaniowego ‚Pytanie na śniadanie’ , w którym wraz z Adamem Sztabą i Kubą Molendą opowiedziała o dalszych planach na przyszłość. Wywiadów udzieliła także do rożnych stacji radiowych i gazet, dzięki czemu ludzie z całego kraju mogli usłyszeć o jej działalności muzycznej. Jej profil na stronie www.youtube.com zyskał nie małą popularność, a na fan page’u na Facebooku zaczęła wzrastać liczba fanów.
W życiu Julii przyszedł również czas na debiut aktorski.

 

Została zaproszona do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie Disney’a „Friends for change”, dla którego nagrała kilka spotów reklamowych, których główną ideą było zachęcanie młodych ludzi z całego świata do dbania o środowisko.
W 2010 roku wzięła udział w programie „Bitwa na głosy”, w którym wspierała drużynę braci Golec. Jednym z większych osiągnięć był występ w „Must be the music”, gdzie w duecie z gitarzystą Witkiem Niedojadło, dotarła do półfinału, stając się faworytką niejednego jurora i zostając ogłoszoną najczyściej śpiewającą uczestniczką drugiej edycji programu. Duet został także doceniony i wyróżniony przez Dariusza Maciborka ze stacji RMF FM i mimo dyskwalifikacji z programu ich muzyczna działalność przyniosła efekty w postaci wielu koncertów, głównie na pokazach mody, w krakowskich pubach i restauracjach, a także na imprezach zamkniętych.

 

Tego samego roku, Julia została zaproszona na Miss Polski Nastolatek w Płocku (TV4), gdzie wraz z Marcinem Nowakiem z agencji IQART wykonała utwór pt. „Breaking free”, a tego samego wieczoru podczas wyborów Miss Supranational, piosenkę „Africa” z pomocą m.in Leszka Stanka, Magdy Femme czy zespołu Believe. Po kilku miesiącach pracy nad głosem przyszedł w końcu czas na singiel (muzyka:Marcin Nierubiec, słowa: Martha) zatytułowany „Wracam”, który otrzymał wiele pochlebnych opinii.

Zobacz także:

BoogieSound
Jakub
DJ / Prezenter / Wodzirej
Krystyna
Saksofonistka
Zelek
Sylwia
Wokalistka