10 piosenek na idealny pierwszy taniec

10 piosenek na idealny pierwszy taniec

Pierwszy taniec Młodej Pary ma znaczenie symboliczne jest to, bowiem znak dla gości, że można już rozpocząć wspólną zabawę do białego rana. To także jedyny taniec, który od początku do końca jest obserwowany przez zebranych. Nie da się ukryć, że jest to tradycyjny i niemalże niezbędny element każdego wesela.

Dlatego tak bardzo ważne jest by się do niego solidnie przygotować. Jeśli możemy pozwolić sobie na dodatkowe koszty polecamy zapisanie się na kurs tańca. Aktualnie na rynku możemy znaleźć bardzo wiele szkół, które mają w swojej ofercie naukę pierwszego tańca. Jedyne, czym musimy się wtedy martwić to wyborem piosenki i tym, aby przyłożyć się do nauki.

Dobry choreograf ułoży taki taniec, który będzie idealnie pasował do Waszej osobowości i co najważniejsze umiejętności.

Jaką piosenkę na pierwszy taniec wybrać?

Kiedy przychodzi czas na wybór piosenki okazuje się, że jest to wcale nie takie proste zadanie. Jest o tyle prościej o ile macie jakąś swoją ulubioną piosenkę, która kojarzy Wam się na przykład z pierwszym Waszym spotkaniem czy pierwszą randką.

Co jednak zrobić gdy nie przypominacie sobie takiej?
Wtedy proponujemy wybrać jeden z dziesięciu utworów zamieszczonych poniżej!  

1. Ed Sheeran - Thinking Out Loud  Jedna z nowszych propozycji piosenek, która idealnie nadadzą się na pierwszy taniec. Bardzo romantyczny utwór będzie idealnym "otwarciem" Waszego wesela.  
2. Frank Sinatra - Love and Marriage  Coś z klasyki także musi się znaleźć w tym zestawieniu. Utwór Franka Sinatry świetnie nada się dla Młodych Par, które tryskają poczuciem humoru i dystansem, bowiem na pewno pojawią się głosy, że ta piosenka kojarzy im się ze "Światem według Bundych".   
3. Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty  To nie ostatnia polska propozycja. Piękna ballada, której słowa każdy zrozumie.  
4. Michael Bolton - When a Man Loves a Woman   
5. Elton John - Can You Feel The Love Tonight  Coś dla fanów "Króla lwa" i nie tylko! Ta romantyczna ballada na pewno wzruszy niejednego gościa!  
6. Aerosmith - I Don't Want to Miss a Thing  Coś dla fanów mocniejszych brzmień także się znajdzie.  
7. Kancelaria - Zabiorę Cię właśnie tam  Propozycja, która od wielu wielu lat jest uwielbiana przez liczne Młode Pary przygotowujące się do pierwszego tańca.  
8.Jason Mraz - I'm Yours   
9. Goo Goo Dolls - Iris  Ta propozycja także cieszy się ogromnym powodzeniem przy wybieraniu utworów na pierwszy taniec.  
10. Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You

Jeśli wciąż nie podjęliście decyzji, co do pierwszego tańca i muzyki na Waszym przyjęciu - nie znaleźliście jeszcze DJ-a na wesele w Krakowie i okolicach, to Matt Remay Group poleca swoje usługi!

Ocena: 5 (100%), głosów: 1