Ciężki dym na pierwszy taniec

Ciężki dym na pierwszy taniec

Pierwszy taniec jest niezwykle ważnym elementem każdego wesela. Symbolizuje on zazwyczaj rozpoczęcie zabawy, często trwającej do białego rana oraz wspólnego życia nowożeńców. Skrupulatnie wybrana piosenka, wiele godzin ćwiczeń – wszystko po to, by było idealnie. Jeśli chcesz dodać wyjątkowości tej magicznej chwili, to proponujemy użycie ciężkiego dymu, który sprawi, że wasz pierwszy taniec odtańczycie dosłownie w chmurach.

Pierwszy taniec na weselu, jak już zauważyliśmy na początku, ma swoją symbolikę. To wasz pierwszy krok we wspólną przyszłość, a także połączenie dwóch dusz, które teraz będą żyły razem. Pierwszy taniec to również ukłon w stronę gości i jednocześnie rozpoczęcie całej zabawy weselnej. Warto pamiętać o tym, że to właśnie podczas pierwszego tańca, małżonkowie po raz pierwszy prezentują się w szerszym gronie jako mąż i żona.

W ciągu ostatnich lat prawdziwą furorą są specjalne układy taneczne. Obecnie param młoda szuka najrozmaitszych sposobów na to, by zaprezentować się gościom jak najlepiej. Sporą rolę odgrywa także piosenka, do której decydują się zatańczyć państwo młodzi. Zazwyczaj jest to melodia związana z ważnym dla was wydarzeniem, takim jak pierwsza randka, czy piękne wspomnienia.

Ciężki dym zamieni pierwszy taniec w niesamowite widowisko

Jeśli szukacie oryginalnego sposobu na zaprezentowanie się swoim gościom, koniecznie rozważcie opcję, która z pewnością zachwyci wszystkich. Mowa o ciężkim dymie. Ciężki dym na pierwszy taniec sprawi, że poczujecie się, jakbyście tańczyli w chmurach. Z pewnością doda to uroku całej imprezie oraz zagwarantuje, że goście zapamiętają wasz taniec na długo. Taniec w chmurach jest szalenie romantyczny, a przy tym wygląda wprost bajecznie.

Taniec na weselu jest wyznacznikiem dobrej zabawy. Warto dodać, że ciężki dym na weselu może użyć nie tylko podczas waszego pierwszego tańca, ale również podczas zabawy. Warto dodać, że daje on również dużo frajdy i radości najmłodszym gościom. Ciężki dym można także zastosować podczas wjazdu tortu na salę.

Trzeba również zaznaczyć, że jest przy tym całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia i nie jest alergiczny, a jego zapach jest neutralny. Maszyny do wytwarzania ciężkiego dymu są bardzo wydajne i działają na suchy lód. Co ważne – znika on bez śladu po pierwszym tańcu (po tym, jak osiągnie temperaturę otoczenia), dzięki czemu nie zadymi on całej sali, a jedynie parkiet.

Taniec w chmurach gwarantuje niecodzienny efekt

Wytworzony ciężki dym tajemniczo sunie po ziemi, unosi się maksymalnie na wysokość kolan. To idealne rozwiązanie dla zdenerwowanej pierwszym tańcem pary młodej. Dzięki temu dodadzą sobie pewności siebie i sprawi, że ewentualne błędy w krokach pozostaną niezauważone przez nikogo. Goście dzięki temu skupią się tylko i wyłączne na uśmiechu, radości i szczęściu świeżo upieczonych małżonków.

Co więcej, taniec w chmurach cudownie wyjdzie na pamiątkowych fotografiach i da fotografowi możliwość uchwycenia niesamowitej, magicznej chwili. Efekt jest niecodzienny, a ciężki dym na wesele świetnie sprawdzi się w każdych warunkach.

Wyjątkowy Pierwszy taniec w chmurach tylko z Matt Remay Group. Sprawdź naszą ofertę ciężkiego dymu na pierwszy taniec, wszystkich zainteresowanych Zapraszamy do Rezerwacji !

Ocena: 5 (100%), głosów: 24

Galeria zdjęć: