Fryzura do ślubu

Fryzura do ślubu

Każdy wie, że Panna Młoda chce wyglądać olśniewająco w dniu swojego ślubu. Ma ona się czuć wyjątkowo, ale też komfortowo. Fryzura wbrew pozorom jest bardzo ważna. Idealnie dobrana wzbudzi zachwyt u gości i przyszłego małżonka. Co zatem zrobić, aby nasza fryzura ślubna była moda i wygodna?

Wybrana fryzura powinna podkreślać piękno i urodę Panny Młodej. Powinna dodawać jej uroku i delikatności. Dodatkowo uczesanie powinno stanowić całość z suknią i makijażem.

Warto wiedzieć, że aby włosy wyglądały pięknie należy zacząć dbać o nie już odpowiednio wcześniej. Można umówić się do fryzjera, który zna się na rzeczy i fachowo oceni kondycję Twoich włosów. Może on zlecić jakąś kurację odżywczo – regenerującą. Na pewno sprawi to, że Twoje włosy będą wyglądały na zdrowe i mocne. Taką ewentualną konsultację warto zaplanować półtora miesiąca przed datą ślubu.

 Co jest modne w 2015 roku?

Z fryzurami jest jak z modą, co roku zmieniają się trendy. W tym roku we fryzurach ślubnych będzie królować klasyka. Docenione zostaną proste upięcia takie jak gładko zaczesane koki lub pozostawione w lekkim nieładzie, kucyki, każdego rodzaju warkocze i plecionki na włosach oraz naturalnie rozpuszczone włosy, delikatnie pofalowane. Najmodniejsza jest prostota – fryzury nie będą potrzebowały dodatkowych zdobień typu diadem czy tiara, a także pokaźne welony czy wpięte we włosy żywe kwiaty. W tym roku Panna Młoda ma wyglądać skromnie i dziewczęco.

 Jak dobrać idealną fryzurę ślubną?

Dobry fryzjer przy doborze fryzury ślubnej powinien przede wszystkim uwzględnić rysy twarzy i budowę głowy. Jeżeli chcesz wyglądać fantastycznie słuchaj uważnie rad fryzjera, nie upieraj się przy konkretnej fryzurze, jeśli może być Ci w niej niedobrze. Często spotykamy się z tym, że przyszłe Panny Młode zapuszczają przed ślubem włosy. Daje to zdecydowanie więcej możliwości przy wyborze fryzury, więcej opcji uczesań i upięć.

 O fryzurze należy zacząć myśleć poważnie dopiero po wyborze sukni ślubnej. To właśnie wtedy jest czas na umówienie się z fryzjerem i zrobić próbną fryzurę. Wtedy styliście łatwiej będzie dobrać odpowiedni charakter uczesania. Jeszcze lepiej, kiedy będzie zdjęcie wybranej sukni. Należy też pamiętać o charakterze Panny Młodej.

kucyk

warkocz kok

Ocena: 5 (100%), głosów: 1