Jak zorganizować srebrne gody? 25-rocznica ślubu okazją do rodzinnego świętowania

Jak zorganizować srebrne gody? 25-rocznica ślubu okazją do rodzinnego świętowania

Dwadzieścia pięć lat - na dobre i na złe, a najważniejsze, że razem. To piękna rocznica i okazja do świętowania! Tylko jak właściwie zorganizować 25-lecie ślubu? Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od upodobań jubilatów.

Kameralne świętowanie 

Jeśli jubilaci planują większe świętowanie we własnym, dwuosobowym towarzystwie, np. podczas wycieczki marzeń, uczczenie rocznicy ślubu z domownikami mogą zorganizować w ramach uroczystej kolacji w gronie najbliższych. Niektórzy wybierają nieco bardziej poszerzony skład gości, z czego wielokrotnie wychodzą po prostu mini przyjęcia z przyjaciółmi. 

Impreza na miarę drugiego wesela

A może… przeżyjmy to jeszcze raz? Srebrne gody to dobra okazja do zorganizowania zabawy, której kaliber będzie zbliżony do oryginalnego wesela. Często jubilaci decydują się wtedy na odnowienie przysięgi małżeńskiej, natomiast cała impreza odbywa się w lokalu, co jeszcze bardziej przypomina tradycyjne wesele.

Niespodzianka

Być może nie wszyscy jubilaci pomyślą o tym, by zorganizować obchody 25. rocznicy własnego ślubu. W takich przypadkach do akcji wkraczają zwykle dzieci małżonków lub ich przyjaciele. Impreza-niespodzianka może być równie atrakcyjna. 

Prezenty

Rocznica ślubu to okazja do obdarowania jubilatów nietypowym prezentem. Z jednej strony można postawić na coś spersonalizowanego, jak na przykład nagranie filmu z życzeniami specjalnie dla "pary młodej", pokazu fotografii czy przygotowaniu wyjątkowego albumu z archiwum wspólnych osiągnięć małżonków z ostatnich 25 lat. W przypadku zaangażowania wielu osób można zdecydować się na wspólny prezent o wyższej jakości, co do którego wiadomo, że będzie spełnieniem marzeń jubilatów. Może to być ekskluzywny ekspres do kawy, wycieczka zagraniczna, weekend w spa, a także prezent nieco bardziej ekstremalny, jak np. wspólny skok ze spadochronem czy wyczekany lot samolotem widokowym.

Srebrne gody z muzyką w tle

Pomysłów na to, jak zorganizować 25. rocznicę ślubu może być wiele. Bez względu na to, na co zdecydują się małżonkowie, z pewnością warto rozważyć zatrudnienie DJ-a. Czy będzie to przyjęcie w kameralnym towarzystwie, czy większa impreza taneczna - DJ zapewni wszystkim niezapomnianą zabawę, a muzyka pozwoli jubilatom nieco przenieść się w czasie do momentu, w którym pierwszy raz przysięgali sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską". 

Doświadczony zespół DJ-ów znajdziecie w ofercie Matt Remay Group. Jeśli organizujecie srebrne gody dla siebie lub najbliższych na terenie Krakowa i okolic, skontaktujcie się z nami! Ustalimy, jaki charakter będzie miała Wasza rocznica i w ten sposób dopasujemy najlepszą muzykę na tę okazję.

Ocena: 5 (100%), głosów: 4