Ślubne trendy na 2017 rok! To MUSISZ wiedzieć!

Ślubne trendy na 2017 rok! To MUSISZ wiedzieć!

Sezon ślubny 2017 już niebawem rozpocznie się na dobre. Przyszłe pary młode muszą się zapoznać z najnowszymi trendami, bez których ani rusz w tym roku. Warto wiedzieć, że w tym roku mamy sporo nowości!

Na początku należy jednak wiedzieć jedno – z najnowszych trendów możesz, a nie musisz skorzystać. To jedynie podpowiedź, można z nich wybrać coś, co Ci się podoba, co pasuje do Twojej koncepcji uroczystości ślubnej i weselnej.

Na początek KOLORY. W tym roku zdecydowanie najgorętszymi kolorami jest złoto, srebro i biel. Warto wiedzieć, że te kolory pięknie razem współgrają i są połączeniem doskonałym. Z jednej strony można zaszaleć z metalicznymi dodatkami, a z drugiej strony, dzięki bieli, goście wcale nie będą przytłoczeni blaskiem złota i srebra.

Przy kolorach warto wspomnieć również o… żółtym. Który obok powyższych barw jest w tym roku prawdziwym hitem. Do tego stopnia, ze projektanci odważyli się nawet na projektowanie sukien ślubnych w tej właśnie barwie. Jednak jeśli panna młoda jest zwolenniczką tradycyjnych kolorów, to zawsze może sprawić sobie żółte dodatki, takie jak buty czy biżuteria. Kolor ten przykuwa wzrok, ale dodaje całości stylizacji lekkości i nieco pazura.

złoto

Po drugie DEKORACJE. Jeśli chodzi o tegoroczne trendy dotyczące dekoracji, absolutnym hitem jest w tym roku… papier i wszystko co papierowe. Wśród ozdób górują girlandy, chorągiewki, a nawet bukiety ślubne wykonane z papieru. Warto wiedzieć, że papierowych dekoracji nigdy dość i nigdy nie będzie ich za dużo. Swoją lekkością nie będą przytłaczać.

Również kokardy w tym roku są prawdziwym hitem. Świetnie sprawdzą się jako element dekoracji stołu, krzeseł, tortu, a także w sukni ślubnej. Kokardy w 2017 roku są wszechobecne. Duże, małe, luźno lub ściśle związane – nie ważne jakie, ważne, by były.

papier

Po trzecie SUKNIA ŚLUBNA. Ten sezon zapowiada się niezwykle romantycznie. Nadal królować będą suknie ślubne z koronkowymi aplikacjami. Prześwity i siateczkowe wykończenia dodają sukni lekkości, a głębokie wycięcia (na przykład dekolty czy na plecach) sprawiają, że sylwetki panien młodych są bardziej wysmuklone. Warto wspomnieć o tym, że w tym roku do łask wracają rękawy, szczególnie te długie i rozkloszowane.

suknia

Po czwarte KWIATY. Jeśli chodzi o kwiaty, to w tym roku niezwykle modne są kwiaty we wszystkich kolorach tęczy. Trzeba przyznać, że pięknie się ze sobą komponują. Ustawienie w bliskiej odległości małych bukiecików w najróżniejszych kolorach daje absolutnie wspaniały efekt i z pewnością sprawi, że goście długo nie zapomną o Twoim weselu.

Jeśli chodzi o bukiety ślubne to w modzie nadal pozostają te, które sprawiają wrażenie luźnych, stworzonych jakby od niechcenia, jakby Panna Młoda właśnie wróciła z łąki z bukietem polnych kwiatów. Inne modne kompozycje to te, w których kluczowy jest jeden kwiat. Do łask wracają bukiety kaskadowe, a najmodniejsze kwiaty w tym roku to piwonie, róże angielskie oraz dalie.

kwity

Ocena: 5 (100%), głosów: 1