Opinie

Nasze wesele odbyło się 20 kwietnia za obsługę muzyczną odpowiedzialni byli Mateusz i Janusz z grupy mattremay jesteśmy zadowoleni w 100 procentach nie było rzeczy do której moglibyśmy się przeczepić. Muzyka , która puszczał Mateusz wpadała w ucho zarówno młodym jak i starszym gościom, każdy znalazł coś dla siebie i parkiet praktycznie cały czas był pełen :) Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu jaki posiada pan Mateusz , rozkęcił imprezę w 5 minut , idealnie dobrał repertuar i świetnie również spisał się jako wodzirej. Z ust naszych gości nie było końca pochwał dla obsługi muzycznej każdy naszą imprezę określił mianem z wyższej półki duża w tym zasługa panów !!Muszę też zaznaczyć iż kontakt z panami był bardzo dobry , odpowiadali na każdego maila, znosili wszystkie kaprysy pani młodej nawet dzień przed samym weselem.
pan Janusz który grał na saksofonie przeszedł nasze wszelkie oczekiwania było jak w bajce , gdy bujaliśmy się z mężem w rytm saksofonu a i inni goście mogli poczuć ten wyjątkowy klimat !!

Oświetlenie bo i o nim warto wspomnieć panowie dysponują bardzo dobrym sprzętem, sala z pięknej zamieniła się w przepiękną a zdjęcia które dostajemy od fotografa z efektownymi laserami są nie do opisania !!

Mateusz i Janusz to profesjonaliści ale przede wszystkim bardzo sympatyczni faceci!!! Co też jest bardzo ważne :):)

chcieliśmy bardzo ale to bardzo podziękować za wszystko co panowie dla nas zrobili- wspominając nasze wesele będziemy ciepło myśleć również o was !!

Bardzo Bardzo gorąco polecamy !!!!

madziatomi 24 kwietnia 2014 - 16:37

Everything was very good, our guest and are amazed by the wedding. Your music and games were very cool, everybody enjoined it, thank you!

Victor & Magda 18 października 2013 - 12:50

Jesteśmy bardzo zadowoleni z muzycznej obsługi Naszego wesela.
Wybraliśmy opcję z saksofonem i to wszystkim bardzo się podobało.
Muzyka dla każdego, profesjonale prowadzenie wesela i zachęcanie gości do zabaw i tańca. My też nie znaliśmy ich wcześniej, ale intuicja podpowiadała,że warto jest spróbować czegoś nowego.Pierwszy raz byłam na weselu prowadzonym przez DJ i to jeszcze u siebie :)) i to był strzał w dziesiątkę. Wszyscy goście chwalili muzykę i bawili się świetnie. A my mogliśmy zadedykować piosenki, których zespól na pewno by nie zagrał :) Same plusy :)
pozdrawiamy

I & M 26 września 2013 - 15:59

Jesteśmy z Krakowa i choć wydawać by się mogło, że w naszym mieście nie będzie problemu ze znalezieniem dobrego DJ-a, to spędziliśmy kilka miesięcy na znalezieniu kogoś profesjonalnego, kto przypadnie nam do gustu i zrozumie naszą wizję i konwencję ślubu i przyjęcia weselnego. Byliśmy pełni obaw, bo nie znaliśmy wcześniej ani Mateusza ani Janusza ani też nikogo u kogo by grali,ale zaryzykowaliśmy. I opłaciło się!!! Matusz i Janusz są bardzo elastyczni i potrafią się dostosować do wymagań muzycznych i stylowych. Mają świetny sprzęt muzyczny i oświetleniowy, nawet nie spodziewaliśmy się, że sala będzie tak cudownie oświetlona. Pokaz gry na saksofonie w ogrodzie podczas pokazu płonących serc, nie tylko nie okazał się dla nich problemem, ale stał się hitem naszego przyjęcia. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni, a nawet urzeczeni gdy usłyszeliśmy utwór „What a wonderful world” grany na żywo przez Janusza.
Reasumując – wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, świetnie się bawiliśmy, a Mateusza i Janusza gorąco i szczerze polecamy.

Kasia i Przemek 17 września 2013 - 11:47

Bardzo dziękujemy za udaną współpracę! )

Pozdrawiam

Tomasz Sudacki

Tomasz Sudacki 27 sierpnia 2013 - 9:16

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: