Opinie

Ola&Kris idealnie opisali współpracę z Mateuszem i Januszem. Nic dodać nic ująć:). My również jesteśmy zachwyceni tym jak wspaniale poprowadzili nasze wesele. Mamy piękne wspomnienia. Goście również byli bardzo zadowoleni. Jesteśmy bardzo wdzięczni i zawsze będziemy Was polecać innym. Nie mogliśmy lepiej trafić! Pozdrawiamy, Magda i Tomek

Magda i Tomek 23 sierpnia 2013 - 22:16

Chcieliśmy Wam gorąco polecić duet Mateusz&Janusz.

1.Przede wszystkim słuchają Młodych, doradzają, dzielą się swoim doświadczeniem ale zawsze ostatnie zdanie należy do Młodych. My akurat wymyśliliśmy sobie motyw Bonda na weselu i DJ grali dokładanie to co chcieliśmy kiedy chcieliśmy zgodnie z harmonogramem ktory wspolnie ustatlismy
2. Dj mają wspaniałe wyczucie. Troszeczkę nie wyszedł nam pierwszy taniec (skonczylismy wczesniej, bo zapomnielismy troche kroków) reakcja chłopaków była natychmiastowa: wiec uchronili nas przed wtopą, a goście myśleli ze wszystko poszło zgodnie z planem.
3.Janusz jest cudownym wodzirejem. Na prawdę żadne wesele, na którym byłam ( a trochę ich było) nie było prowadzone w tak wspaniały sposób. Goście doskonale reagowali na wszystkie „polecenia” Janusza. A już totalnie ich sobie zjednał niezwykłym i urzekającym livem na saksofonie.
4.Zamówiliśmy u DJ na drugi taniec piosenkę także z saksofonem. Nie ukrywam, że dzięki Januszowi był to NAJPIĘKNIEJSZY TANIEC W NASZYM ŻYCIU. Nie tylko nas ale także gości wzruszyły nuty zagrane dla nas prosto z serca chłopaków. DZIEKUJEMY TO BYL NAJPIEKNIEJSZY I NIEPOWARZALNY MOMENT NASZEGO WESELA!!!!
5.Mateusz jest w stanie zagrać chyba każdą piosenkę i mixuje i remixuje i nie wiem co jeszcze robi tak, że nogi same rwą się do tańca!
6. Sprzęt (zarówno grający jak i oświetlenie) pełna profeska, wszystko najwyższej jakości.
7. DJ grają naprawdę cały czas, nie było sytuacji żeby pozwolili sobie poprostu na odtworzenie samej playlisty. Grają to co chcą Młodzi i goście (nie zależnie od ich upodobań).
8.No i najważniejsze Oni są absolutnie genialnymi ludźmi. Gdy tylko ich zobaczyliśmy wiedzieliśmy, że to ich chcemy mieć obok siebie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Uczciwi, profesjonalni. Bardzo zależy im, żeby zarówno goście jak i Młodzi byli zadowoleni i dobrze się bawili. Bardzo pilnują ustaleń z Parą Młodą co do harmonogramu tego co ma być i jak zrobione.
9.Ponieważ są z Krakowa a my mieliśmy wesele pod Warszawą ( DOJAZD NO PROBLEM, jeżdżą po całej Polsce) większość ustaleń odbywała się drogą mailową i telefoniczną- kontakt tip top!
10. Mają do zaproponowania naprawdę fajne,smieszne ale na poziomie zabawy weselne!
11. Jezeli macie wątpliwości DJ czy zespół wybierzcie Mateusza i Janusza; jeżeli macie wątpliwość DJ czy DJ wybierzcie Mateusza i Janusza.

Mateusz i Janusz bardzo bardzo bardzo Wam dziękujemy!!! Dzięki Wam zarówno My jak i goście mieli przednią zabawę! Dzięki Waszemu profesjonalizmowi nie musieliśmy się zupełnie martwić, czy będzie tak jak chcieliśmy- po prostu wiedzieliśmy, że tak będzie. Zagraliście i poprowadziliście wesele TAK JAK SOBIE WYMARZYLISMY A NAWET JESZCZE LEPIEJ!!!!! DZIĘKUJEMY!!!!! Życzymy WAM wszystkiego najlepszego i samych sukcesów!!!! Dzięki WAM ten wieczór był NAPRAWDĘ NIEZWYKŁY!!!
Pozdrawiamy Ola & Kris 10.08.2013

Ola&Kris 12 sierpnia 2013 - 19:53

Witam chciałam podziękować grupie MATTREMAY za miłą zabawe,na naszym weselu,było super wszyscy goście zadowoeleni i wybawili się,polecam wszystkim którzy szukają.Chcieliśmy podziękować za występ na saksofonie Panu Januszowi który grał. Goska i Rafał

Gosia 16 listopada 2012 - 14:29

Chcielibyśmy serdecznie podziękować duetowi Matt Remay & Jano Sax za wspaniałą obsługę muzyczną podczas imprezy po konferencyjnej. Oprócz świetnego występu DJ byliśmy świadkami niezwykłej gry na saksofonie, która zachwyciła całą publiczność. Z pewnością będziemy polecać Panów dalej, jak również wierzymy, że nawiążemy z Panami jeszcze niejedną współpracę w przyszłości!

PROIDEA 7 listopada 2012 - 23:02

Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo dobra muzyka dla każdego bez względu na wiek. Swoboda w prowadzeniu uroczystości. Umiejętność dopasowania się do chwili i gości weselnych. Bez nacisku i przesady. To co charakteryzuje tych Panów to wyczucie i elegancja!! Oprawa muzyczna to jedna z najważniejszych części wesela, dlatego z czystym sumieniem polecam Panów z mattremay!!!! Bardzo dziękujemy i polecamy. Marta i Dariusz

Marta i Dariusz 16 sierpnia 2012 - 20:13

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: