Opinie

Rewelacja.Jeżeli oczekujecie od dj. doskonałej intuicji w poprowadzeniu Waszego wesela, rozgrzania atmosfery do czerwoności i umiejętności tuszowania „pewnych niedoskonałości Waszego talentu tanecznego” Mattremay jest idealnym rozwiązaniem. Fantastycznie zorganizowani, z masą efektów specjalnych w kieszeni(oświetlenie, lasery itp.)a przede wszystkim z sercem do muzyki.Janusz rozkładał Wszystkich na łopatki grając na saksofonie.Dziękujemy Wam bardzo chłopaki.Życzymy SUKCESÓW.Danusia i Maciek. Gorąco polecamy.

Diana 24 lipca 2012 - 21:42

Mateusz i Janusz to naprawdę profesjonaliści !! dziękujemy za obsługę muzyczną wesela, bedziemy Was polecać… a występ na saxofonie zrobił piorunujące wrażenie na każdej osobie !! pozdrawiamy Gosia i Dawid

Małgosia i Dawid 21 lipca 2012 - 18:49

Chcielibyśmy zarekomendować grupę Matremay. Zorganizowaliśmy wesele w Krakowie z nimi. Muzyka super, wszyscy bardzo dobrze się bawili i starsi i młodsi, polscy i zagraniczni goście. Świetne oświetlenie sali tańca, ciekawe prowadzenie Dj-ow, a najlepszy występ saksofonisty ze znanymi kawałkami, wszyscy goście byli zachwyceni. Polecamy!

Maggie 18 czerwca 2012 - 0:23

Gorąco polecamy wszystkim grupę Mattremay!która zapewniła nam na organizowanych przez nasza Firmę Targach(C.M Makton S.A)profesjonalną oprawę muzyczną i swietną zabawę do białego rana!!!Oby tak dalej! Do zobaczenia przy nastepnej okazji! Kinga Z.

makton 19 czerwca 2012 - 13:27

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: