Opinie

Matt Remay Group doskonale wiedzą co robią. Począwszy od pierwszego spotkania na którym starali się jak najlepiej nas poznać aż do bardzo udanego wesela. Wielkie dzięki za absolutny profesjonalizm, współpracę w dobrej atmosferze. Goście weselni byli zachwyceni dużą elastycznością oraz dopasowaniem muzyki do uczestniczącego w zabawie towarzystwa. Zorganizowane zabawy zagwarantowały gościom jak i nam dwie tony śmiechu i radości - dzięki za podrzucone pomysły! Współpracujący bębniarz zrobił jeszcze większe wrażenie i show niż się spodziewaliśmy. Saksofonista... oj to była uczta dla uszu! Zachwytów dla bębna i saksofonu nie było końca! Dodatkowo są mistrzami ratowania sytuacji beznadziejnych... Za co kolejne wielkie dzięki! Współpraca z Wami jest jasna, przejrzysta i przyjemna! Z pełnym przekonaniem będziemy Was polecać wszystkim poszukującym oprawy muzycznej. Pozdrawiamy! :)

Justyna i Marcin 30 czerwca 2018 20:08

Perfekcyjna zabawa z perfekcyjnym DJ'em! :) Niedawno organizowaliśmy nasze przyjęcie weselne, a o jego oprawę muzyczną poprosiliśmy Pana Przemka. Wszyscy nasi goście, jak i my bawiliśmy się rewelacyjnie przez całą imprezę! :) Świetna playlista i ogromne zaangażowanie DJ'a podczas całego przyjęcia. Tym większe podziękowanie, że organizowaliśmy bardzo kameralne przyjęcie, w którym uczestniczyli goście w różnym wieku, a mimo to każdy z nich przez większą część przyjęcia był na parkiecie i bawił się wspaniale! :) DJ podbił nie tylko serca naszych gości, ale także obsługi hotelu. Jeśli jeszcze raz mielibyśmy organizować to wesele lub jeśli w przyszłości będziemy organizować przyjęcie z DJ'em to tylko z Panem Przemkiem! Gorąco i z pełnym przekonaniem polecamy!!! Pozdrawiamy, Ania i Jarek

Ania i Jarek 07 czerwca 2018 13:14

Gorąco polecamy DJ z saksofonistą! Goście zadowoleni, impreza na poziomie, super kontakt z Dj , organizacja zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dj z polecenia i polecamy dalej innym, warto! Dziękujemy za niezapomnianą imprezę!

Marcin 23 maja 2018 19:15

Bardzo profesjonalna obsługa wesela! Wszyscy goście chwalili pomysłowe zabawy i dobrze się bawili do białego rana. Polecam serdecznie Mateusza i Janusza!

Pamela Maj 16 lutego 2018 09:53

Matt Remay Group z panem Mateuszem na czele okazało się idealną oprawą muzyczną na imprezę firmową. Cały zespół - dj wraz z fantastyczną skrzypaczką oraz wspaniałym saksofonistą sprawili, że cały wieczór był absolutnie wyjątkowy. Zespół wspaniale dobrał utwory podczas serwowania kolacji, po czym zmieniając repertuar bardzo sprawnie sprawił, iż ludzie zaczęli się rozluźniać i bawić. Pan Mateusz okazał się być super elastyczny i idealnie dopasował utwory do widowni. Cały zespół dał wspaniały koncert i wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Polecam Matt Remay Group na każdy typ imprezy - również jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości niestandardowym połączeniem dj'a z muzyką na żywo. Miód na uszy!

Anna Capgemini 14 listopada 2017 22:33

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: