Opinie

Opinia o Mattremaygroup może być tylko jedna- REWELACJA, choć zapewne to nawet za mało ... Dziękujemy za doskonałą organizację naszego wesela! Niesamowita oprawa świetlna, skrzypce, wokalistka... goście zachwyceni, nie potrafimy opisać naszej dumy :) Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt i przede wszystkim wszystko zapięte na ostatni guzik. Nagłośnienie, muzyka i wszystko o czym zapomnieliśmy były niesamowite. Firma wie co robi i zna się na tym doskonale- Polecamy wszystkim niezdecydowanym, warto!

Bartosz i Anita 10 listopada 2017 13:14

Serdeczne podziękowania dla duetu MattRemay & JanoSax za wspaniałą oprawę weselną, dla Michała i jego pomocnika ???? dla Julki i Sylwii za wspaniały wokal, dla Pauliny za piękną grę na skrzypcach, dla Agnieszki za całą aranżację florystyczną, za pozostałe polecone usługi. Matt i Jano oraz reszta grupy sprawili, że ten dzień był naprawdę szczególny. Dodatkowa oprawa świetlna sali którą wybraliśmy, sprawiła, że to miejsce stało się wyjątkowe i magiczne. Na uwagę również zasługuje oprawa muzyczna ślubu w kościele. Utwór wykonany na klarnecie przez Janusza zostanie zapamiętany na długo, tak jak i piękny wokal Sylwii (dziękuje również za pomoc w wyborze pieśni ????. Wszystkim gorąco polecam usługi MattRemayGroup ❤ !

Angi 10 listopada 2017 13:07

Mieliśmy przyjemność współpracować z panem Mateuszem oraz panem Januszem, zapewniali oni oprawę muzyczną na naszej pierwszej imprezie firmowej. Mimo różnorodnych preferencji gości Panowie stanęli na wysokości zadania. Świetny kontakt przed, w trakcie oraz po wydarzeniu. Pełen profesjonalizm. Pan Mateusz doskonale wie, jak dopasować utwory pod uczestników imprezy, a gra na saksofonie okazała się być bezbłędna i była urozmaiceniem dla klasycznych aranżacji.
Polecamy! :)

Michalina Pasiut Main Square Hospitality Group

Damian to świetny dj, mieliśmy przyjemność korzystać z jego usług na naszym weselu. Nie dość, że doskonale dobierał kawałki pod odpowiednie sytuacje (potrafił świetnie wyczuć atmosferę i nastrój gości) to te kawałki pomiędzy graniem…cudo, parę osób pytało mnie o playliste. Ogólnie jest bardzo sympatycznym, pogodnym i otwartym człowiekiem, widać u niego duże zaangażowanie i znajomość tematu. Duże doświadczenie było widoczne po pierwszej rozmowie, po której już byłam całkiem spokojna i nie zawiodłam się. Damian, super robota, ludzie zachwyceni, mam nadzieję, że długo będziemy wspominać to wesele:):) Pozdrawiamy cię serdecznie. Ola i Michał, Willa Tadeusz 09.09.2017

Aleksandra Kobylańska 13 września 2017 - 22:00

Dziękujemy za profesjonalną obsługę wesela! Widać , że ekipa Matt Remay kocha to co robi. Pomimo różnych muzycznych preferencji gości Panowie dali radę, parkiet był pełny do rana a pochwał nie było końca :) Mateusz i Janusz było super! Jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze raz dziękujemy że w tym szczególnym dla nas dniu przyczyniliście się do tego że był on jeszcze bardziej wyjątkowy :)

Magdalena i Szymon 7 sierpnia 2017 - 7:29

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: