Opinie

Bardzo polecamy chłopaków. Mega profesjonaliści, bezkonfliktowi, wszystko zagrane i przygotowane idealnie. Dziękujemy za super imprezę!!

Szyszka i Leśny 15 lutego 2016 - 16:12

Dzięki grupie Matt Remay nasz najważniejszy dzień w życiu miał niezwykłą i najlepszą oprawę. Począwszy od kościoła, gdzie przepięknie zagrały nam na skrzypcach dwie młode i piękne siostry Joanna i Monika, a skończywszy na znakomitej zabawie na weselu prowadzonej przez Mateusza i Janusza. Ponadto to wszystko upiększył nam niepowtarzalny głos Julii.
Już dawno nie spotkaliśmy się z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Mateusz i Janusz służyli nam pomocą w każdej kwestii.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy za świetną zabawę! Dzięki Wam goście bawili się do samego rana ! Z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteście liderami w swojej branży :)
Pozdrawiamy Was gorąco!

Iza i Grzesiek 30.01.2016 4 lutego 2016 - 21:01

Pełen profesjonalizm! Tomek przygotował cały setup w zabytkowym pałacu, co nie było łatwe zważywszy na akustykę miejsca. Bardzo dobry sprzęt i fantastyczne oświetlenie. Tomek znakomicie dopasował set-listę do zaproponowanych wcześniej utworów i doskonale wyczuwał nastroje na parkiecie podczas całego przyjęcia weselnego.
Goście i para młoda tańczyli do 5 rano! Filip na saxie i Dominik na bębnach dodali mnóstwo pozytywnej energii, chłopaki znakomicie zaaranżowali m.in. Cantaloop US3 z naszej listy piosenek. Pomijając aspekt czysto muzyczny, DJ wykazał się też dużym doświadczeniem w prowadzeniu imprezy: radził sobie znakomicie z gośćmi z Polski jak i z zagranicy. Zdecydowanie polecamy całą ekipę!

Agata&Adrian 19 sierpnia 2015 - 22:01

Bardzo serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną naszego ślubu i wesela. Goście byli pod wrażeniem. Wspólna zabawa do białego rana świadczy o jakości imprezy którą prowadzili chłopaki z MattRemay. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce aby jego wesele było niezapomniane :)

Paulina & Marcin 12 sierpnia 2015 - 16:54

Super zabawa przy dużym wsparciu DJ Matt Remay Group! muzyka, oprawa świetlna sali, oprawa muzyczna kościoła i zabawy przekroczyła nasze oczekiwania! Zdecydowanie „chłopaki” do polecenia! :)

Gosia & Robert 2 sierpnia 2015 - 21:09

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: