Opinie

Dziękujemy za oprawę muzyczną naszego ślubu, panie skrzypaczki swoim wykonaniem wzruszyły wszystkich gości! Impreza weselna świetna, Filip i jego gra na saksofonie sprawiły, że poczuliśmy się jak na Ibizie, czyli tak jak sobie wymarzyliśmy :)

Dziękujemy raz jeszcze i polecamy!

Magda&Jose 21 lipca 2015 - 11:13

Z całego serca serdecznie Wam dziękujemy za rewelacyjną oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się w dn. 04.07.2015 w Qubus Hotel w Krakowie. Fantastyczna muzyka (w tym wychwalana przez wszystkich gra Janusza na saksofonie), niepowtarzalny nastrój jaki tworzyło światło oraz zaangażowanie Mateusz i Janusza sprawiły, że nawet najwięksi sztywniacy zaczęli tańczyć, a przede wszystkim dobrze się bawić. Daliście czadu, to dzięki Wam nasze Wesele było imprezą roku! Dziękujemy…Jesteście cudowni! Ola i Jacek Miska.

Ola 8 lipca 2015 - 19:24

Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego Ślubu. Wszyscy goście byli pod wrażeniem profesjonalizmu oraz zaangażowania.
Goście nie schodzili z parkietu do rana dzięki wspaniale dobranej muzyce. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Super kawałki na saksofonie jeszcze bardziej podkręciły klimat.

Pozdrawiamy,

Kasia i Paweł

Ślub Odonów 20.06.2015 r. 23 czerwca 2015 - 21:25

Zdecydowanie polecamy! KLASA!
Pragniemy serdecznie podziękować za niezapomnianą imprezę weselną. Goście byli naprawdę bardzo zadowoleni o czym świadczy fakt ze kilku z nich osobiście wam dziękowało za super zabawę:) Muzyka znakomicie dobrana , nic dodać, nic ująć
Pozdrawiamy i będziemy was polecać

Michał i Magda 17 czerwca 2015 - 22:46

Wesele 18.04.2015r.

Potwierdzamy profesjonalną oprawę wykonaną przez MattRemay Group! Wesele było bardzo udane, Dj zawsze uwzględniał nasze opinie i sugestie odnośnie muzyki, a sety na saksofonie cenili wszyscy goście:)

Jeszcze raz dziękujemy, pozdrawiamy, a wszystkim niezdecydowanym POLECAMY ich na wesele!

Kasia i Kamil 22 kwietnia 2015 - 13:48

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: