Opinie

Z całego serca serdecznie Wam dziękujemy za rewelacyjną oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się w dn. 04.07.2015 w Qubus Hotel w Krakowie. Fantastyczna muzyka (w tym wychwalana przez wszystkich gra Janusza na saksofonie), niepowtarzalny nastrój jaki tworzyło światło oraz zaangażowanie Mateusz i Janusza sprawiły, że nawet najwięksi sztywniacy zaczęli tańczyć, a przede wszystkim dobrze się bawić. Daliście czadu, to dzięki Wam nasze Wesele było imprezą roku! Dziękujemy…Jesteście cudowni! Ola i Jacek Miska.

Ola 8 lipca 2015 - 19:24

Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego Ślubu. Wszyscy goście byli pod wrażeniem profesjonalizmu oraz zaangażowania.
Goście nie schodzili z parkietu do rana dzięki wspaniale dobranej muzyce. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Super kawałki na saksofonie jeszcze bardziej podkręciły klimat.

Pozdrawiamy,

Kasia i Paweł

Ślub Odonów 20.06.2015 r. 23 czerwca 2015 - 21:25

Zdecydowanie polecamy! KLASA!
Pragniemy serdecznie podziękować za niezapomnianą imprezę weselną. Goście byli naprawdę bardzo zadowoleni o czym świadczy fakt ze kilku z nich osobiście wam dziękowało za super zabawę:) Muzyka znakomicie dobrana , nic dodać, nic ująć
Pozdrawiamy i będziemy was polecać

Michał i Magda 17 czerwca 2015 - 22:46

Wesele 18.04.2015r.

Potwierdzamy profesjonalną oprawę wykonaną przez MattRemay Group! Wesele było bardzo udane, Dj zawsze uwzględniał nasze opinie i sugestie odnośnie muzyki, a sety na saksofonie cenili wszyscy goście:)

Jeszcze raz dziękujemy, pozdrawiamy, a wszystkim niezdecydowanym POLECAMY ich na wesele!

Kasia i Kamil 22 kwietnia 2015 - 13:48

Bardzo polecamy!
Zdecydowaliśmy się na opcję z saksofonem i był to strzał w dziesiątkę. Jako Państwo Młodzi nie chcieliśmy za bardzo ingerować w grany repertuar zostawiając wszystko w rękach profesjonalistów (wyrzuciliśmy tylko disco polo;). Mateusz wraz z Januszem rozkręcili bardzo szybko imprezę, wyciągając na parkiet nawet najbardziej zatwardziałych. Przy zabawie ‚w dyrygenta’ udało im się zaangażować całą salę (100 osób). Świetnie kontrolowali przebieg imprezy dostosowując repertuar do bawiących się gości weselnych.
Generalnie jesteśmy zachwyceni, goście weselni również (nawet Ci, dla których wesele bez orkiestry, to nie wesele) i będziemy polecać na przyszłość!

Natalia i Tomek - wesele 27.12.2014 3 lutego 2015 - 17:06

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: