Opinie

dziękujemy serdecznie za perfekcyjną obsługę muzyczną wesela! szliśmy za intuicją, braliśmy w ciemno, bez polecenia, ale opłacało się, my mamy satysfakcję, że wszystko wyszło, ślub i wesele wymarzone jak z bajki, goście zadowoleni i zachwyceni, piękna gra na skrzypcach, saksofon na parkiecie, muzyka na żywo i dj, tak jak chcieliśmy, polecamy wszystkim z całej Polski! piękne wspomnienia! jak będziemy odnawiać przysięgę małżeńska to odezwiemy się! :))
pozdrawiamy i życzymy powodzenia,
Paulina i Paweł
Krasnobród, 30.08.2014

Paulina i Paweł 27 października 2014 - 0:14

Jesteśmy zachwyceni – pełen profesjonalizm! ;) Będziemy Was polecać wszędzie!

Na naszym weselu grał Kuba, któremu chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za świetną zabawę. Wszelkich naszych próśb muzycznych wysłuchiwał bardzo uważnie, reagował błyskawicznie na zmieniające się pomysły (także w ostatniej chwili) i wszystko z nami uzgadniał. Jego wyczucie nastrojów na sali jest absolutnie fenomenalne – goście byli zachwyceni ;) Dodatkowo miał świetne sugestie odnośnie planu imprezy, oprawy muzycznej i urozmaicania (np. oczepin), co jest bardzo pomocne.

Opcja muzyki na żywo to wspaniały pomysł! Z nami była Pani Agnieszka, którą swoją wspaniałą grą na skrzypcach wprawiła gości w osłupienie ;)

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim!

Ania 1 października 2014 - 23:57

Mateusz i Janusz – dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszym weselu 12.09.2014 w Restauracji Szafrantu! Wybraliśmy Was w ciemno – nie słysząc, nie widząc wcześniej, głównie ze względu na „dodatkową opcję” z saksofonem. To był strzał w dziesiątkę!
Jesteście świetni, potraficie wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornych, goście bawili się do samego końca wesela. Sety na saksofonie wzbudziły ogólny zachwyt. Wszyscy byli w szoku, że można tak dobrze poprowadzić wesele i rozbawić gości.
Panowie wiedzą co robią. To było najlepsze wesele na jakim byliśmy:D A noc zdecydowanie była za krótka!
Polecamy i pozdrawiamy! Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję się pobawić przy Waszej oprawie;)

Ela&Marcin 17 września 2014 - 22:57

Wspaniala kombinacja – Mateusz i Janusz. Bylismy na roznych inprezach w Anglii ale nic porownac do takiego obslugi muzycznej.
We had our Silver Wedding Anniversary at the Hotel Stary, Krakow, 2 August 2014, and the combination of Mateusz and Janusz was superb and every guest, without exception, complimented them on the professionalism and music they played. We would not hesitate to recommend them to anyone wishing to have a truly wonderful musical evening commanded and presented by two very likeable, knowledgeable and warm individuals. Memories are made of people and Mateusz and Janusz contributed greatly to making the evening a resounding success. Dziekujemy jeszcze raz !!!!

Edward i Ingrid 20 sierpnia 2014 - 13:06

Nasze wesele odbyło się 20 kwietnia za obsługę muzyczną odpowiedzialni byli Mateusz i Janusz z grupy mattremay jesteśmy zadowoleni w 100 procentach nie było rzeczy do której moglibyśmy się przeczepić. Muzyka , która puszczał Mateusz wpadała w ucho zarówno młodym jak i starszym gościom, każdy znalazł coś dla siebie i parkiet praktycznie cały czas był pełen :) Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem talentu jaki posiada pan Mateusz , rozkęcił imprezę w 5 minut , idealnie dobrał repertuar i świetnie również spisał się jako wodzirej. Z ust naszych gości nie było końca pochwał dla obsługi muzycznej każdy naszą imprezę określił mianem z wyższej półki duża w tym zasługa panów !!Muszę też zaznaczyć iż kontakt z panami był bardzo dobry , odpowiadali na każdego maila, znosili wszystkie kaprysy pani młodej nawet dzień przed samym weselem.
pan Janusz który grał na saksofonie przeszedł nasze wszelkie oczekiwania było jak w bajce , gdy bujaliśmy się z mężem w rytm saksofonu a i inni goście mogli poczuć ten wyjątkowy klimat !!

Oświetlenie bo i o nim warto wspomnieć panowie dysponują bardzo dobrym sprzętem, sala z pięknej zamieniła się w przepiękną a zdjęcia które dostajemy od fotografa z efektownymi laserami są nie do opisania !!

Mateusz i Janusz to profesjonaliści ale przede wszystkim bardzo sympatyczni faceci!!! Co też jest bardzo ważne :):)

chcieliśmy bardzo ale to bardzo podziękować za wszystko co panowie dla nas zrobili- wspominając nasze wesele będziemy ciepło myśleć również o was !!

Bardzo Bardzo gorąco polecamy !!!!

madziatomi 24 kwietnia 2014 - 16:37

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: