Opinie

Bardzo polecamy!
Zdecydowaliśmy się na opcję z saksofonem i był to strzał w dziesiątkę. Jako Państwo Młodzi nie chcieliśmy za bardzo ingerować w grany repertuar zostawiając wszystko w rękach profesjonalistów (wyrzuciliśmy tylko disco polo;). Mateusz wraz z Januszem rozkręcili bardzo szybko imprezę, wyciągając na parkiet nawet najbardziej zatwardziałych. Przy zabawie ‚w dyrygenta’ udało im się zaangażować całą salę (100 osób). Świetnie kontrolowali przebieg imprezy dostosowując repertuar do bawiących się gości weselnych.
Generalnie jesteśmy zachwyceni, goście weselni również (nawet Ci, dla których wesele bez orkiestry, to nie wesele) i będziemy polecać na przyszłość!

Natalia i Tomek - wesele 27.12.2014 3 lutego 2015 - 17:06

dziękujemy serdecznie za perfekcyjną obsługę muzyczną wesela! szliśmy za intuicją, braliśmy w ciemno, bez polecenia, ale opłacało się, my mamy satysfakcję, że wszystko wyszło, ślub i wesele wymarzone jak z bajki, goście zadowoleni i zachwyceni, piękna gra na skrzypcach, saksofon na parkiecie, muzyka na żywo i dj, tak jak chcieliśmy, polecamy wszystkim z całej Polski! piękne wspomnienia! jak będziemy odnawiać przysięgę małżeńska to odezwiemy się! :))
pozdrawiamy i życzymy powodzenia,
Paulina i Paweł
Krasnobród, 30.08.2014

Paulina i Paweł 27 października 2014 - 0:14

Jesteśmy zachwyceni – pełen profesjonalizm! ;) Będziemy Was polecać wszędzie!

Na naszym weselu grał Kuba, któremu chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za świetną zabawę. Wszelkich naszych próśb muzycznych wysłuchiwał bardzo uważnie, reagował błyskawicznie na zmieniające się pomysły (także w ostatniej chwili) i wszystko z nami uzgadniał. Jego wyczucie nastrojów na sali jest absolutnie fenomenalne – goście byli zachwyceni ;) Dodatkowo miał świetne sugestie odnośnie planu imprezy, oprawy muzycznej i urozmaicania (np. oczepin), co jest bardzo pomocne.

Opcja muzyki na żywo to wspaniały pomysł! Z nami była Pani Agnieszka, którą swoją wspaniałą grą na skrzypcach wprawiła gości w osłupienie ;)

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim!

Ania 1 października 2014 - 23:57

Mateusz i Janusz – dziękujemy za wspaniałą zabawę na naszym weselu 12.09.2014 w Restauracji Szafrantu! Wybraliśmy Was w ciemno – nie słysząc, nie widząc wcześniej, głównie ze względu na „dodatkową opcję” z saksofonem. To był strzał w dziesiątkę!
Jesteście świetni, potraficie wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornych, goście bawili się do samego końca wesela. Sety na saksofonie wzbudziły ogólny zachwyt. Wszyscy byli w szoku, że można tak dobrze poprowadzić wesele i rozbawić gości.
Panowie wiedzą co robią. To było najlepsze wesele na jakim byliśmy:D A noc zdecydowanie była za krótka!
Polecamy i pozdrawiamy! Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję się pobawić przy Waszej oprawie;)

Ela&Marcin 17 września 2014 - 22:57

Wspaniala kombinacja – Mateusz i Janusz. Bylismy na roznych inprezach w Anglii ale nic porownac do takiego obslugi muzycznej.
We had our Silver Wedding Anniversary at the Hotel Stary, Krakow, 2 August 2014, and the combination of Mateusz and Janusz was superb and every guest, without exception, complimented them on the professionalism and music they played. We would not hesitate to recommend them to anyone wishing to have a truly wonderful musical evening commanded and presented by two very likeable, knowledgeable and warm individuals. Memories are made of people and Mateusz and Janusz contributed greatly to making the evening a resounding success. Dziekujemy jeszcze raz !!!!

Edward i Ingrid 20 sierpnia 2014 - 13:06

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: