Kontakt

napisz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Mamy nadzieję, iż nasza bogata oferta muzyczna i oświetleniowa spodobała się Państwu i to właśnie Matt Remay Group będzie mogła uczestniczyć w tym Ważnym dla Państwa wydarzeniu. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania w jak najkrótszym czasie. Często jesteśmy w podróży, na imprezach lub po prostu odsypiamy, ale staramy się szybko odpisać/oddzwonić. Chętnie porozmawiamy przez telefon, ale przedewszystkim zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, poznamy Państwa oczekiwania oraz ułatwi nam to przygotowanie sprecyzowanej oferty wraz z konkretną wyceną danej usługi. Udzielimy ciekawych porad, przedstawimy nasze pomysły na ślub i przyjęcie weselne lub doradzimy w wyborze fotografa i kamerzysty.
Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie informacyjne w dowolnym punkcie na terenie Krakowa lub w naszej siedzibie i porozmawianie o ofercie "face to face".

MATT REMAY GROUP
ul. Jana Heweliusza 1, 30-726 Kraków
booking@mattremaygroup.pl
+48 608-591-907

 
Znajdź nas w google:  wodzirej kraków, wodzirej weselny, dj na wesele kraków, wodzirej na wesele kraków, dj na wesele, wodzirej na wesele, dj saksofonista, dj skrzypaczka, dj wokalistka, konsultant ślubny kraków, fotograf kraków, fotograf na wesele, dj wodzirej, oprawa muzyczna ślubu, oprawa muzyczna w kościele, oprawa muzyczna wesela, śpiew na ślubie, skrzypaczka na ślub, skrzypce w kościele.