Opinie

Niedawno mieliśmy wesele. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem dobrej orkiestry . Ale niestety było bardzo ciężko takową poszukać. Aż do momentu kiedy natrafilismy na Dj z grupy mattremaygroup. W tym momencie zdecydowaliśmy się na to że to właśnie "ONI" muszą nam zrobić oprawę muzyczną na weselu. Ponieważ mieliśmy zaślubiny w plenerze zdecydowaliśmy się na skrzypaczke. Stworzyło to niesamowity klimat. Prawdziwa bombą wesela był saksofonista. Dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niego całej imprezy . Jak to mówili gośćie "saksofonista rozwalił imprezę " (oczywiscie w dobrym znaczeniu) . Dziekuje Panie Krzysztofie ! Natomiast sam Dj świetnie dobrał repertuar. Gośćie bawili się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Dziś mogę powiedzieć jaka jest przewaga Dj nad orkiestrą: zagra wszystko i co najważniejsze.....nie fałszuje !!! Polecam !!!! Nie ma sie co zastanawiać - to słówko dla narzeczonych. Poza tym bardzo sympatyczni ludzie i pełny profesjonalizm . Jak dla mnie to 5 gwiazdek :)) Szczerze polecam .

Edyta i Krzysiek 23 września 2018 21:19

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Martą Rubik, która dzięki swojej profesjonalnej grze na skrzypcach, sprawiła, że nasza ceremonia ślubna była jeszcze bardziej magiczna i niesamowita. Profesjonalne podejście i długoletnie doświadczenie były słyszalne dzięki pięknym utworom, które działały uspokajająco na tyle, że zapomniało się o stresie. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas i wprowadzenie magii w ten wyjątkowy dla nas dzień. To była czysta przyjemność. Pozdrawiamy serdecznie. M

Magda i Daniel 1.09.2018 04 września 2018 23:13

Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy z czystym sumieniem. Dj Pema jest profesjonalistą, który zadbał o mnóstwo szczegółów aby wesele przebiegło bez zakłóceń i goście bawili się do białego rana. Za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Z relacji gości weselnych wiemy, iż bawili się doskonale. Skorzystaliśmy również z opcji saksofonisty, który razem z Dj'em na żywo grał dla gości, rewelka. Pema jest bardzo otwartą osobą co również ułatwia kontakt i współpracę, co również było ogromnym plusem. Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Pozrawiamy!

Justyna i Krzysiek 15 sierpnia 2018 11:59

Zdecydowanie polecamy.

Julia i Michał 08 sierpnia 2018 18:19

If you looking for a great DJ, Animator and some extra such as Saxophonist, look no further. My guests on the wedding loved them! They danced all night to the music played, took part in the games arranged and were able to request their favorite songs. What's more...Saxophonist was amazing! Professionals with big smile on their face!

Angelika 05 sierpnia 2018 19:33

DJ / Wodzirej / Konferansjer + Saksofon, Skrzypce, Wokal, Bębny!
Współpracujemy i jesteśmy z Portalem Ślubnym Wesele z Klasą - DJ Na Wyjątkowe Wesele!

Galeria wyróźnień: