O nas

Matt Remay Group to zgrana ekipa pasjonatów dobrej muzyki, realizująca produkcje muzyczne, usługi akustyczne, oświetleniowe oraz multimedialne na wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy firmowe, imprezy eventowe - od strony muzycznej i nie tylko. Nasze działania wspomagane są poprzez zaufanych konsultantów ślubnych, agencje eventowe, aktorów czy też osoby ze świata showbiznesu.

Doradzamy, wymyślamy, tworzymy, organizujemy, aż w końcu perfekcyjnie realizujemy każde wydarzenie. 


Mateusz - założyciel Matt Remay Group opowiada jak to się zaczęło:

Sport sport sport - to była moja pasja i moje życie za czasów nastolatka. Nie sądziłem że muzyka pochłonie mnie całego, stanie się moją pracą - najlepszą jaką mogłem sobie wymarzyć. Początkowo zaczynałem w radiach internetowych. tam rozpoczynałem swoją karierę muzyczną jako prezenter i DJ radiowy. Czerpiąc inspiracje od kolegów Dj-ów, zacząłem grać po dyskotekach i klubach Polski południowej. W 2010r. razem z Januszem (JanoSax) postanowiliśmy stworzyć duet DJ i Saksofon. Zaczęliśmy produkcje muzyczne i aranżacje, które szybko zauważyły światło dziennie. Początkowo był to tylko jeden instrument Saksofon - ALT oraz TENOR, ale rozwinąłem grupę o wielu muzyków i zaufanych przyjaciół DJ-ów którzy aktywnie działają ze mną do dnia dzisiejszego. 


Nasza siła to wieloletnie doświadczenie, pomysłowość i gwarancja perfekcyjnej realizacji każdego zlecenia. Dzięki temu skutecznie działamy w bardzo szerokim zakresie usług. Czerpiemy z tego satysfakcje, a motywacje do kolejnych wyzwań daje nam zadowolenie klientów!

 

 

Ocena: 5 (100%), głosów: 45