About Us

Matt Remay Group to zgrana ekipa pasjonatów dobrej muzyki, realizująca produkcje muzyczne, usługi akustyczne, oświetleniowe oraz multimedialne na wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Organizujemy przyjęcia weselne, imprezy firmowe, imprezy eventowe - od strony muzycznej i nie tylko. Nasze działania wspomagane są poprzez zaufanych konsultantów ślubnych, agencje eventowe, aktorów czy też osoby ze świata showbiznesu.

Doradzamy, wymyślamy, tworzymy, organizujemy, aż w końcu perfekcyjnie realizujemy każde wydarzenie. 


Mateusz - założyciel Matt Remay Group opowiada jak to się zaczęło:

Sport sport sport - to była moja pasja i moje życie za czasów nastolatka. Nie sądziłem że muzyka pochłonie mnie całego, stanie się moją pracą - najlepszą jaką mogłem sobie wymarzyć. Początkowo zaczynałem w radiach internetowych. tam rozpoczynałem swoją karierę muzyczną jako prezenter i DJ radiowy. Czerpiąc inspiracje od kolegów Dj-ów, zacząłem grać po dyskotekach i klubach Polski południowej. W 2010r. razem z Januszem (JanoSax) postanowiliśmy stworzyć duet DJ i Saksofon. Zaczęliśmy produkcje muzyczne i aranżacje, które szybko zauważyły światło dziennie. Początkowo był to tylko jeden instrument Saksofon - ALT oraz TENOR, ale rozwinąłem grupę o wielu muzyków i zaufanych przyjaciół DJ-ów którzy aktywnie działają ze mną do dnia dzisiejszego. 


Nasza siła to wieloletnie doświadczenie, pomysłowość i gwarancja perfekcyjnej realizacji każdego zlecenia. Dzięki temu skutecznie działamy w bardzo szerokim zakresie usług. Czerpiemy z tego satysfakcje, a motywacje do kolejnych wyzwań daje nam zadowolenie klientów!

 

 

Rate: 5 (100%), votes: 45